تبلیغات مایکروسافت بتا باز برای تبلیغات کارت اعتباری را راه اندازی می کند

تبلیغات مایکروسافت یک بتا باز برای واحد تبلیغات جدید به نام تبلیغات کارت اعتباری اعلام کرد. تبلیغات کارت اعتباری برای تبلیغ کنندگان با هدف ایالات متحده و کانادا در دسترس است.

تبلیغات کارت اعتباری چیست؟

تبلیغات کارت اعتباری ، تبلیغاتی هستند که به صورت پویا تولید می شوند. تبلیغات صرفاً از طریق فیدها ایجاد می شوند – و توسط کلمات کلیدی یا محتوای سایت ایجاد نمی شوند.

فیدهای تبلیغات کارت اعتباری شامل مواردی مانند صادرکننده کارت ، درصد بازگشت پول نقد ، پاداش ، هزینه سالانه و پاداش ثبت نام است. مایکروسافت پیشنهاد می کند تا آنجا که ممکن است در تبلیغات گنجانده شود ، زیرا جزئیات بیشتر در فیدها می تواند با جزئیات بیشتر در تبلیغات مرتبط باشد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

تبلیغات کارت اعتباری کجا نشان داده می شود؟

تبلیغات کارت اعتباری در ریل سمت راست Bing SERP ، در کنار تبلیغات متنی موجود است. در حالی که تبلیغ کنندگان کلمات کلیدی را وارد نمی کنند ، مایکروسافت برخی از انواع درخواست هایی را که تبلیغات کارت اعتباری برای آنها نشان می دهد ، به اشتراک گذاشت ، از جمله: نام تجاری ، دسته کارت ، سطح اعتبار و موارد دیگر.

تبلیغات مایکروسافت تبلیغات کارت اعتباری

مایکروسافت خاطرنشان می کند که حراج تبلیغات کارت اعتباری جدا از حراج تبلیغات متنی است. آگهی دهندگان می توانند از مزایای تبلیغات کارت اعتباری استفاده کنند و همچنین در حراج تبلیغات متنی با کمپین های جستجوی منظم شرکت کنند ، بدین معنی که فرصتی برای نمایش تبلیغات در بلوک تبلیغات متنی و بلوک کارت اعتباری در همان حراج وجود دارد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر ادامه دهید

نتایج اولیه با تبلیغات کارت اعتباری

Microsoft Advertising به اشتراک گذاشت که آزمایش های اولیه آنها افزایش تبدیل و کاهش CPA را نشان داده است. به اشتراک گذاشته شد که یک مشتری در پروازهای تبلیغاتی کارت اعتباری تا کنون 46 درصد نرخ تبدیل را افزایش داده است. آنها همچنین اعلام کردند که تبلیغ کنندگان 70 درصد هزینه کمتری برای هر خرید داشته اند.

شروع کار با تبلیغات کارت اعتباری

برای ثبت نام در بتا باز تبلیغات کارت اعتباری ، ابتدا باید با نماینده تبلیغات Microsoft خود تماس بگیرید یا از این پیوند برای ثبت نام استفاده کنید.

هنگامی که در مرحله بتا قرار دارید ، باید فید ارائه دهید. یک فید جامع با ویژگی های غنی مانند URL های تصویر و کلمات کلیدی زمینه ای برای موفقیت شما در تبلیغات کارت اعتباری بسیار مهم است. توصیه می شود از برنامه ریزی فید برای به روز نگه داشتن داده های فید خود استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر تنظیمات ، از صفحه راهنمای تبلیغات کارت اعتباری دیدن کنید.