تبدیل توانمندسازی اقتصادی با پلتفرم بازی رویایی پروتکل بشریت

21 مه 2024 – [Dubai, UAE] – پروتکل بشریت با ابتکار نوآورانه خود، توانمندسازی اقتصادی را متحول می کند. بازی رویایی، پلتفرمی که در اول همین ماه راه اندازی شد. Dream Play که برای ایجاد فرصت های درآمد پایدار برای کارآفرینان در آفریقا و آسیا طراحی شده است، از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک اکوسیستم مستحکم برای ایجاد شغل و رشد اقتصادی استفاده می کند. این ابتکار یک تغییر بازی برای مناطقی است که ساختارهای اقتصادی سنتی برای ایجاد اشتغال و ثبات مالی کافی تلاش کرده اند.

دروازه ای به دنیای بهتر برای کارآفرینان

Dream Play که قبلا لیگ استارت آپ آفریقا بود، اکنون سرمایه گذاری، توسعه اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی را در سطح جهانی ترویج می کند. این دگرگونی با مأموریت پروتکل بشریت برای ارائه بازده مالی و نتایج اجتماعی مثبت مطابقت دارد. Dream Play با تقویت مهارت های کارآفرینی به تبدیل ایده های نوآورانه به واقعیت کمک می کند و نسل جدیدی از رهبران کسب و کار را توانمند می کند.

مقابله با بیکاری با راهکارهای پایدار

بیکاری یک مسئله مهم در مناطق در حال توسعه، به ویژه در آفریقا و آسیا است. Dream Play با ارائه دسترسی به فناوری و منابع دیجیتال به این موضوع می‌پردازد و افراد را قادر می‌سازد تا مهارت‌های قابل فروش را توسعه دهند و در فعالیت‌های کارآفرینی شرکت کنند.

Source link