تأیید هویت در Google Ads و اخبار بازاریابی دیجیتال این هفته منتشر می شود [Podcast]

در اپیزود این هفته در ساعت بازاریابی ، میزبانان گرگ فین ، مارک سالتارلی و جس بود ، بزرگترین اخبار بازاریابی دیجیتال این هفته را شکستند.

اگر قادر به گوش دادن در Spotify نیستید ، نسخه ویدیویی قسمت این هفته را در کانال YouTube موتور جستجو کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=IfHzt3lLYhc

به همه ما هشدار داده شده است که تأیید هویت از مارس 2020 به Google Ads در حال انجام است ، اما با این وجود کمی تکان دهنده است.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در توییتر، آمالیا فاولر ایمیل تأیید هویت خود را از Google Ads و نگرانی های خود را در مورد نحوه نمایش اطلاعات در SERP به اشتراک گذاشت.

ضعف در متن ایمیل Google Ads به نظر می رسد که آنها نام کامل فرد را نشان می دهند – که برای آژانس ها بسیار نگران کننده است – که روی چندین حساب Google Ads کار می کنند ، به همراه حریم شخصی برای هر کسی که از طریق این تبلیغات ایجاد می کند سکو.

بعداً مشخص شد که فقط نام شرکتی که آگهی آن است همراه با محل کارشان نشان داده می شود.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

کنسول جستجوی Google اکنون گزارش هایی را در مورد Google News برای ناشران اخبار ارائه می دهد. این گزارش برای تعیین اینکه چند بار مقاله های یک وب سایت در Google News همراه با تعداد دفعاتی که کاربران روی آنها کلیک کرده اند عالی است.

مطالب پیشنهادی  شارژر Pixel Watch 30 دلار قیمت دارد

قبل از افزودن این گزارش ها ، ناشران قادر به جدا کردن داده های خود از Google News نبودند. اگر مقالاتشان در Google News نمایش داده می شود ، اکنون می توانند این گزارش را در Search Console خود بیابند ، اما ممکن است برای کسانی که مقالات آنها به طور مکرر در سیستم عامل نمایش داده نمی شود ، قابل مشاهده باشد.

برداشت هفته این هفته پیگیری هفته گذشته هفته گذشته ماست ، از کرک ویلیامز، نویسنده “تأملات یک متخصص PPC” ، به همراه مایک رایان، رئیس بینش خرده فروشی در تجارت الکترونیک دقیق.

آنها اصطلاح “سیاهچاله” را به عنوان “یک منطق تجاری به کار گرفته شده: نه یک نتیجه اجتناب ناپذیر از فناوری محصولات Google بلکه نتیجه عمدی استراتژی محصولات آنها” ایجاد کرده اند.

بعد ، در بخش ICYMI ما ، بروک اسموندسون به اشتراک می گذارد که چگونه “عبارات جستجوی بی اهمیت” Google Ads باعث ایجاد تبدیل می شوند ، اما داده نیستند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

سپس ما به سوزش های بازاریابی دیجیتال شما در طی بخش رعد و برق پاسخ می دهیم:

  • چه کسی به شما گفته است که تبلیغات پولی در Google Ads مستقیماً بر نتایج جستجوی ارگانیک تأثیر می گذارد؟
  • نظر شما در مورد AR جدید منتشر شده توسط TikTok چیست؟
  • اتفاقات جالب در کجاست؟ از اسنپ چت مطلع شوید!
  • موضوعات فرعی چه زمانی در Google منتشر شد؟
  • چرا من این همه ایمیل سرب از LinkedIn دریافت می کنم؟
  • چگونه Hulu می تواند به کمپین های ویدیویی من کمک کند؟
مطالب پیشنهادی  هفت مدل GPT منبع باز رایگان منتشر شد

برای عضویت در این برنامه (و خبرنامه ما!) به سایت ساعت بازاریابی مراجعه کنید و تمام مقالات ارائه شده در نمایش این هفته را بخوانید!


اعتبار ویژه تصویر: سامانتا هانسون

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور