بینش ها و توصیه های هکاتون دانش صفر

سلام هکرها استراتژی داریا اینجا 🙌🏻

من یک بازاریاب رشد، استراتژیست برند و متخصص ارتباطات هستم که با پروژه های بلاک چین و کریپتو کار می کنم. من ارزش بیشتری ایجاد می کنم و آگاهی از نام تجاری شرکت های Web3 را در میان کاربران، توسعه دهندگان و صندوق های سرمایه گذاری VC ایجاد می کنم.

اخیراً در هک ZK هکاتون، که بر استفاده از شواهد دانش صفر برای پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین تمرکز دارد. ZK Hack یک هاب برای یادگیری و ساخت ZK است که توسط ZKV. آنها میزبان رویدادها و مسابقات پیشرفته، تولید محتوای آموزشی و اجرای گروه های مطالعاتی هستند.

این اولین هکاتون من بود که در آن نه یک مربی بلکه یک هکر بودم. من قبلاً در هکاتون‌ها و انکوباتورهای مختلف به استارت‌آپ‌های بلاک چین و پروژه‌های سنتی راهنمایی می‌کردم، بنابراین فضای رویداد برای من غیرعادی نبود. با این حال، اگر می‌خواهید به هر هکاتون بلاک چین بپیوندید، می‌خواهم بازخورد، توصیه‌ها و توصیه‌هایم را با شما در میان بگذارم.

برای شروع، می خواهم به طور خلاصه توضیح دهم که دانش صفر چیست و چرا این مفهوم ریاضی برای صنعت بلاک چین حیاتی است.

دانش صفر چیست؟

اثبات دانش صفر یک پروتکل رمزنگاری است که در آن یک اثبات کننده می تواند دانش یک راز را بدون افشای خود راز نشان دهد و تأیید کننده را از اعتبار آن متقاعد کند. اثبات دانش صفر اولین بار در سال 1985 تصور شد …

Source link