“بیت کوین که نیاز به یک سیستم مالی کاملاً غیرمتمرکز را نشان می دهد” – ماکسیم نوروف

عکس پروفایل نویسنده

@سرگنکوفآندره سرگنکوف

تحلیلگر ارز رمزنگاری شده. بنیانگذار و ویراستار در btcpeers.com

بحران جهانی بهداشت و درمان ناشی از COVID-19 بازارهای مالی را به شدت تحت تأثیر قرار داده است. از سهام گرفته تا کالاها ، صنایع در وضعیت نامناسبی قرار دارند.

در میان این ترس ، سرمایه گذاران وجوه خود را به پناهگاه های امن منتقل کردند. دارایی های سنتی مانند طلا ، ارزهای فیات انتخاب شده و اوراق قرضه در واکنش به تبعات همه گیر منتقل شدند. با این حال ، یک تغییر در پویایی مشاهده شد. در ابتدا ، طلا – طبقه بندی شده به عنوان ذخیره دارایی با ارزش ذاتی اما بدون بهره ، از سرمایه گذاران عصبی سرمایه می گرفت.

به تدریج برتری ارزهای رمزپایه نشان داده شد. بیت کوین – به عنوان طلای دیجیتال معرفی شده ، جمع شده و عملکرد بهتری در قیمت طلا دارد. تحلیلگران تغییر سریع قیمت را به مشارکت نهادی ، مشروعیت بخشیدن از خاورمیانه و میلیاردرها اعلام کردند که دارایی خود را دارند.

برخی از میلیاردرها توضیح دادند که بیت کوین سپری در برابر مصادره دولت است. پولس تودور جونز ، مدیر صندوق هجینگ میلیاردر Winklevoss Twins و گفت: وجود دیجیتال سکه ، مقاومت در برابر سانسور و عرضه ثابت ، آن را نسبت به طلا به عنوان ذخیره ارزش جدید فراتر می برد.

همزمان با از دست دادن زرق و برق طلا ، افزایش گزینه های مبتنی بر بلاکچین در زمینه مقاومت در برابر سانسور ، نوآورانه …