بیایید فراتر از همجوشی هسته ای برویم و انرژی را از سیاهچاله ها استخراج کنیم

عکس پروفایل نویسنده

من واقعاً سالهاست که به این فکر می کنم و تا همین اواخر نیز تأیید شده است. این چیز جدیدی نیست ، زیرا کیهان شناس و فیزیکدان هسته ای هسته ای یاکوف زلدوویچ نزدیک به نیم قرن پیش در این مورد بحث کرده اند.

بسیاری از مردم فکر می کنند که همجوشی هسته ای ممکن است بزرگترین نقطه عطف از نظر انرژی فراوان برای بشر باشد. مطمئناً یکی از سخت ترین هاست ، نه؟ تصور کنید اگر آن قدم را جلوتر بردیم. از نظر فنی ، ممکن است غیرممکن به نظر برسد. نزدیکترین سیاهچاله احتمالاً حدود 1000 سال نوری با ما فاصله دارد.

چگونه می توانیم چنین مشکلی را اکنون حل کنیم؟ آیا ما نیاز به ساخت نوعی شبیه ساز کوانتوم داریم؟ آیا ما به این پسر در تیم خود احتیاج داریم؟ برای توانایی های الگوریتمی ، آیا لازم است که مکانیزم های پردازش مبتنی بر Qubit را بررسی کنید؟ این سوالی فراتر از قلمرو سنتی همه علوم ، فیزیک و مهندسی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=J_ZA8v_UzXA

این بدان دلیل است که از نظر تئوری ، عملاً می تواند اتفاق بیفتد. از نظر امکان سنجی و مکانی که اکنون در آن قرار داریم ، به نظر می رسد فرصتی نیست. یافتن سوزن در انبار کاه را فراموش کنید ، ممکن است شانس بیشتری داشته باشید که انبار کاه را به سوزن تبدیل کنید.

با این اوصاف ، ممکن است از نظر فنی برخی از زوایا وجود داشته باشد. من به این فکر کردم که شاید یک مسئله پیچیدگی باشد. من…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور