به گفته مطالعه ، بودجه ضد تراست امنیت ملی را به خطر می اندازد

(بلومبرگ) – طبق یک گزارش جدید از یک قانون ضد انحصاری دو طرفه برای Amazon.com Inc. ، Apple Inc. ، Facebook Inc. و Google Alphabet Inc. گروه صنعت فناوری

مقاله سفید انجمن صنایع کامپیوتر و ارتباطات ، که هر چهار شرکت را در بین اعضای خود دارد ، استدلال می کند که مجموعه ای از لوایح ضد تراست که در ماه ژوئن توسط کمیته قضایی مجلس تصویب شد ، با اعمال محدودیت های شدید به رقبای خارجی از جمله شرکت های چینی و روسی کمک می کند. فقط در غول های فناوری ایالات متحده.

بسیاری از استدلال های این روزنامه هشدارهای گروه های فناوری و قانونگذاران را که در جلسه دادرسی ماه ژوئن با این اقدامات مخالفت کردند ، منعکس می کند.

به گفته دان کوتز ، سناتور سابق جمهوری خواه و مدیر اطلاعات ملی که اکنون در شرکت حقوقی کار می کند ، شرکت های فناوری آمریکایی به دلیل اندازه و توانایی خود برای نوآوری ، شرکای ارزشمندی برای دولت و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای مقابله با تهدیدات سایبری جهانی هستند. King & Spalding و نوشتن گزارش کمک کردند.

کوتس در مصاحبه ای روز جمعه گفت: “بسیاری از مردم در مورد جوانب مثبت و منفی تأثیرات اقتصادی و نوآوری صحبت می کنند که مشروع است ، اما نگاهی به امنیت ملی نیز می اندازند.” وی از قانونگذاران خواست قبل از رای گیری در مورد قوانین ضد انحصاری که به گفته وی می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد ، با کمیته های اطلاعاتی مجلس نمایندگان و سنا و سازمان های فدرال مشورت کنند.

کمیته قضایی مجلس نمایندگان یک سری شش لایحه دو طرفه ضد تراست را تصویب کرد و چهار مورد از آنها آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل را مورد هدف قرار داد. هنوز مشخص نیست که این چهار لایحه چه موقع یا در صحن مجلس به رای می رسند. سناتورهای کمیته فرعی ضدتراست گفته اند که قصد دارند اقدامات مشابهی را نیز انجام دهند.

HR 3816 – آیا شرکت ها نمی توانند محصولات خود را بر رقبا ترجیح دهند. به عنوان مثال ، Google نمی تواند Google Maps را در اولویت قرار دهد و اپل نمی تواند رفتار خاصی با Apple Music انجام دهد.
حمایت: دیوید سیسیلین (D-RI) ، لنس گودن (R-TX)

HR 3825 – شرکت ها را از داشتن زمینه های مختلف تجاری منع می کند. به عنوان مثال ، آمازون باید خرده فروشی آنلاین خود را از بخش تدارکات جدا کند.
حمایت مالی: پرامیلا جیاپال (D-WA) ، لنس گودن (R-TX)

HR 3826 – ادغام و خرید شرکتهای تحت پوشش را محدود می کند.
حمایت: حکیم جفریس (D-NY) ، کن باک (R-CO)

HR 3849 – به قابلیت همکاری نیاز دارد تا کاربران بتوانند داده ها مانند مخاطبین و عکس ها را بین سیستم عامل ها منتقل کنند.
حمایت مالی: مری گی اسکانلون (D-PA) ، برگس اوونز (R-UT)

سخنگوی نماینده کن باک ، نماینده جمهوری خواه در کمیته فرعی ضد انحصار مجلس نمایندگان ، گفت که اپل و گوگل با اجازه دادن به برنامه های مرتبط با چین مانند TikTok و Alibaba در فروشگاه های برنامه خود “قبلاً روباه را در مرغ ضرب المثل اجازه داده اند”. نیک گیواس ، سخنگو نیز به اقدامات برخی شرکت های فناوری برای جلب رضایت حزب کمونیست چین اشاره کرد.

گیواس گفت: “بگذارید واضح باشیم: آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل با مشارکت در شیوه های ضد رقابتی به رقابت ایالات متحده آسیب می رسانند.” “صورتحساب های ما رقابت ایجاد می کند و از حقوق خصوصی کاربران محافظت می کند.”

آرتور سیدنی ، نایب رئیس انجمن صنعت کامپیوتر و ارتباطات ، گفت که این کمیته قبل از رای گیری در قبال لوایح باید زمان بیشتری را برای درک پیامدهای امنیت ملی صرف می کرد. وی گفت: تحقیقات کمیته فرعی ضد انحصار مجلس که پیش از تصویب این قانون انجام شده بود ، بر چهار شرکت آمریکایی متمرکز بود و رفتار رقبای خارجی را در نظر نگرفت.

سیدنی در مصاحبه تلفنی پنجشنبه گفت: “این حتی ضد تراست نیست ، این سیاست صنعتی دولتی است.” از آنجا که این روند بسیار سریع انجام شد ، بی شمار پیامدهای ناخواسته وجود دارد که برای مصرف کنندگان ، عموم مردم و امنیت ملی اهمیت دارد. “

صورتحساب های کابوس فناوری پشتیبانی و بازگرداندن: راه حل های کلیدی را دریافت کنید

اگرچه هدف صریح برخی از لوایح محدود کردن اندازه و دسترسی این شرکت ها است ، مقاله CCIA استدلال می کند که مقیاس آنها به آنها در مبارزه با اطلاعات غلط و کمک به اجرای قانون کمک می کند. این گزارش به اقدامات شرکت برای حذف کمپین های نفوذ خارجی از چین ، روسیه و ایران اشاره می کند.

این مقاله به مبارزه مداوم پلتفرم ها برای شناسایی و حذف محتوای نادرست یا بد ، از جمله ادعاهای ساختگی در مورد انتخابات دموکراتیک و همه گیری کروناویروس ، نمی پردازد.

این گزارش همچنین این نگرانی را ایجاد می کند که مقررات مربوط به قابلیت همکاری لوایح که دسترسی برابر به داده ها و نرم افزارهای کاربر را الزامی می کند ، می تواند مالکیت معنوی و ایمنی مصرف کننده در دست برخی از شرکت های خارجی را به خطر بیندازد. این مقاله خطر امنیت سایبری را نشان می دهد ، “اگر اجزای کلیدی معماری دیجیتال زیر بنای اقتصاد جهانی در معرض خطر سازش و جاسوسی قرار داشته باشند.”

بر اساس گزارش CCIA ، قانونی که شرکت ها را مجبور به کنار گذاشتن برخی از زمینه های تجاری کند یا آنها را از خرید رقبا منع کند ، فرصتی را برای رقبای جهانی ایجاد خواهد کرد تا این دارایی ها و نوآوری های توسعه یافته ایالات متحده را به دست آورند. در این مطالعه آمده است که فارغ از محدودیت صورتحساب ها ، رقبای خارجی این شانس را دارند که از فیس بوک ، گوگل ، آمازون و اپل پیشی گرفته و آنها را جابجا کنند.

سیدنی گفت این دقیقاً هدف مخالف لایحه گسترده دیگری است که در ماه ژوئن توسط سنا برای سرمایه گذاری در نوآوری و صنعت ایالات متحده برای مقابله با پیشرفت های فناوری در چین تصویب شد.

سیدنی گفت: “ایالات متحده باید حداقل دوستان در ایالات متحده داشته باشد.” “اکوسیستم تکنولوژیکی کشور” به شرکت ها این توانایی را می دهد “نوآوری کنند ، از نظر فنی برتر و مهم شوند ، و من فکر می کنم ما باید به این موضوع افتخار کنیم و از آن حمایت کنید. ”