به نظر می رسد SEC در حال تغییر موضع خود در مورد شناسایی توکن ها به عنوان اوراق بهادار است. بعد چه می شود؟

گری جنسلر، رئیس SEC، به دلیل موضع ضد رمزنگاری خود شناخته شده است. طبق گفته Gensler، همه توکن ها اوراق بهادار هستند، به این معنی که آنها باید توسط SEC تنظیم شوند.

از دیدگاه کلی، جنسلر کل صنعت را مملو از کلاهبرداری، کلاهبرداری و اوراق بهادار ثبت نشده می بیند. بیت کوین تنها استثناست.

از این نظر، به ویژه تعجب آور است که جنسلر اخیراً موضع خود را ملایم کرده است. در یک مصاحبه با CNBC، Gensler در مورد ETFهای ارز دیجیتال بالقوه بحث کرد. طبق معمول، گری از صنعت انتقاد کرد و موضوع ورشکستگی کریپتوها را برجسته کرد و استدلال کرد که مقررات بیشتری برای محافظت از سرمایه گذاران مورد نیاز است. خلاصه این حرف ها را بارها شنیده ایم.

با این حال، او اظهار داشت که میم کوین‌هایی مانند BONK می‌توانند سرمایه‌گذاری معتبری در نظر گرفته شوند، در صورتی که افشای کافی را طبق استانداردهای پذیرفته شده ارائه کنند. این یک تغییر بزرگ از دیدگاه های قبلی او است که به سادگی کل صنعت را به عنوان یک چیز بد ترسیم می کرد.

با توجه به اینکه ETF های نقطه ای اتریوم هنوز راه اندازی نشده اند، نظرات Gensler در مورد ETF های بالقوه برای میم کوین هایی مانند BONK نشان می دهد که SEC تصدیق می کند که ETF های ارز دیجیتال بیشتری در آینده راه اندازی خواهند شد.

ظاهراً تغییر ناگهانی در لفاظی گنسلر نشانه یک تغییر سیاسی بزرگ است. اگرچه رمزارز هنوز یک مسئله کلیدی برای رای دهندگان نیست، بازار …

Source link