به لطف قانون آب و هوا، تولید بیشتر خورشیدی به ایالات متحده می آید | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — شرکت Enphase Energy که قطعاتی را تولید می کند که برق خورشیدی را به انرژی قابل استفاده تبدیل می کند، قصد دارد چهار تا شش خط تولید را در ایالات متحده پس از تصویب قانون مهم این کشور که بودجه پروژه های برق پاک را تأمین می کند افتتاح کند.

بدری کوثندرامان، مدیر اجرایی، روز سه‌شنبه در تماسی برای بحث درباره درآمد گفت: این شرکت با سه شریک تولید قراردادی کار می‌کند و انتظار دارد خطوط جدید تا نیمه دوم سال 2023 افتتاح شود.

پس از سال‌ها وابستگی به شرکت‌های چینی برای تامین انرژی پاک خود، ایالات متحده ممکن است در آستانه رونق تولید فناوری پاک باشد. کنگره تابستان امسال قانون کاهش تورم را تصویب کرد که شامل مشوق های سخاوتمندانه برای حمایت از کارخانه های جدید خورشیدی و باتری است.

بسیاری از تولیدکنندگان مشتاق هستند تا منابع را به مشتریان خود نزدیک‌تر کنند، تا حدی برای محدود کردن برخی از محدودیت‌هایی که محموله‌ها را از شروع همه‌گیری باتلاق کرده است. اندکی پس از تصویب لایحه آب و هوا، First Solar Inc. – بزرگترین سازنده پنل در آمریکا – اعلام کرد که قصد دارد 1.2 میلیارد دلار برای توسعه ظرفیت تولید خود در ایالات متحده سرمایه گذاری کند.

Enphase یکی از اولین شرکت های خورشیدی است که درآمدهای خود را در هر سه ماهه گزارش می دهد و اغلب بینش اولیه ای در مورد سلامت نسبی این بخش ارائه می دهد. سرمایه گذاران منتظر خواهند بود ببینند که آیا کارخانه های تجدیدپذیر بیشتری در هفته های آینده معرفی می شوند یا خیر.

سهام Enphase در اواخر معاملات روز سه شنبه حدود 5 درصد افزایش یافت. شرکت مستقر در فرمونت در کالیفرنیا درآمد سه ماهه چهارم را پیش بینی کرد که بالاتر از میانگین تخمین تحلیلگران بود.