به سوی نوآوری مسئولانه: ابتکارات ایالات متحده در ایمنی هوش مصنوعی و امنیت سایبری

می توانید به هر بخشی از استراتژی سیاست دیجیتال و فضای سایبری بین المللی ایالات متحده بروید اینجا. این قسمت 38 از 38 است.

نتیجه

همانطور که NSS و NCS اشاره می کنند، دهه 2020 یک دهه تعیین کننده است و اقدامات انجام شده در حال حاضر خطوط فضای سایبری، فناوری های دیجیتال و اقتصاد دیجیتال را برای آینده شکل خواهد داد. همانطور که این استراتژی را اجرا می کند، وزارت امور خارجه با کنگره و شرکای بین سازمانی برای ارزیابی مقامات فعلی سایبری و اصلاح یا ایجاد اختیاراتی در صورت نیاز برای وزارتخانه برای همگام شدن با فناوری های سایبری و دیجیتالی در حال تحول همکاری خواهد کرد.

ساخت اکوسیستم های دیجیتالی نوآورانه، ایمن و با احترام به حقوق، فرآیندی است که فراتر از بازه زمانی این استراتژی گسترش می یابد و احتمالاً با پیشرفت، مکث و معکوس مشخص می شود. با این حال، علائم اولیه ای وجود خواهد داشت که نشان می دهد ایالات متحده، متحدان و شرکا در حال حرکت به جلو هستند.

اولینایالات متحده، متحدان و شرکا، همراه با بخش خصوصی و جامعه مدنی، بر موفقیت‌های اولیه منشور رفتار G7-هیروشیما، فرمان اجرایی بایدن-هریس در مورد هوش مصنوعی، و اجلاس ایمنی هوش مصنوعی بریتانیا تکیه خواهند کرد. ما به اجماع بر سر اصول راهنمایی خواهیم رسید که نوآوری و توسعه هوش مصنوعی مسئولانه را تقویت می کند و همچنین باعث می شود…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور