به روز رسانی تجربه برای اولین بار • Yoast

ما در حال راه اندازی یک تجربه به روز برای اولین بار برای کاربران جدید Yoast SEO هستیم. در Yoast SEO 18.9، راه اندازی موارد ضروری که موتورهای جستجو برای درک سایت شما به آن نیاز دارند را برای کاربران آسان تر می کنیم. پیکربندی برای اولین بار دست شما را می گیرد و شما را در تنظیم درست همه چیز راهنمایی می کند.

یک تجربه جدید برای اولین بار برای کمک به شما برای شروع

نصب یک افزونه جدید وردپرس می تواند دلهره آور باشد. برخی از پلاگین ها بدون هیچ گونه پیکربندی کار می کنند، اما برخی از آنها به کمک کمی نیاز دارند تا حداکثر استفاده را از آن ببرند. برای Yoast SEO، ما همیشه سعی می کنیم اولین تجربه ای که کاربران با این افزونه دارند را بهبود بخشیم. در نسخه امروز، ما آن تجربه برای اولین بار را بهبود بخشیده ایم و به نقطه ای منتقل شده ایم که منطقی تر است.

ما به کار روی این موضوع ادامه می دهیم زیرا متوجه می شویم که همه اطلاعات اولیه خود و سایت هایشان را پر نمی کنند. این مهم است زیرا ما از این تنظیمات برای خروجی صحیح داده های ساختاریافته برای گوگل و سایر موتورهای جستجو استفاده می کنیم تا از جمله چیزهای دیگر بفهمند. عدم تکمیل این مورد، تشخیص اینکه شما کی هستید و سایت شما چه کار می کند را برای موتورهای جستجو سخت تر می کند.

بنابراین، فراموش نکنید که اولین بار پیکربندی را اجرا کنید و همه چیز را به درستی پر کنید! همچنین اگر مدتی است که سایت خود را اجرا کرده اید، می توانید این کار را انجام دهید.

پس از نصب Yoast SEO، ما از شما دعوت می کنیم تا اولین بار جادوگر پیکربندی را اجرا کنید

رفع اشکال و بهبود

البته، ما برای هر نسخه اصلاحات و بهبودهایی انجام می دهیم. این نسخه متفاوت نیست، با چندین رفع اشکال جزئی دیگر که به بهبود پایداری افزونه SEO کمک می کند. علاوه بر این، ما سازگاری را با نسخه آتی WordPress 6.0 بهبود بخشیده ایم. می توانید لیست کامل را در صفحه تغییرات Yoast SEO پیدا کنید.

اکنون به Yoast SEO 18.9 به روز رسانی کنید

در Yoast SEO 18.9 و Yoast SEO Premium 18.5، تجربه اولین بار را برای کاربران بهبود بخشیده ایم. علاوه بر این، چندین باگ را برطرف کردیم و چند پیشرفت اضافه کردیم.

برای امروز تمام شد، دو هفته دیگر می بینمت!