به‌روزرسانی‌های جدید YouTube به سازندگان کمک می‌کند تا داده‌ها را درگیر و تحلیل کنند

در به‌روزرسانی خبری این هفته برای سازندگان یوتیوب، این شرکت به‌روزرسانی‌های متعددی را اعلام کرد که تعامل کانال‌ها با مخاطبان خود و درک بهتر عملکرد ویدیوی آنها را آسان‌تر می‌کند.

پاسخ دادن به نظرات با YouTube Shorts

YouTube در حال ارائه به‌روزرسانی‌هایی برای نحوه پاسخ سازندگان به نظرات با Shorts است.

قبلاً، Shorts می‌توانست در نظرات نمایش داده شود، اما با به‌روزرسانی جدید، Shorts به عنوان پاسخ در فید نظرات ظاهر می‌شود.

این بدان معناست که بینندگان می‌توانند ویدیوی کوتاه یا بلند اصلی را که شخصی درباره آن نظر داده است تماشا کنند، که فرصت جدیدی برای کانال‌ها ایجاد می‌کند تا با مخاطبان خود درگیر شوند و نظرات را به محتوا تبدیل کنند.

این به‌روزرسانی برای اولین بار در این هفته در iOS در دسترس سازندگان قرار خواهد گرفت و در ماه‌های آینده برنامه‌ریزی شده برای عرضه آندروید.

داستان های داده برای پست ها

علاوه بر ویژگی جدید نظر، یوتیوب داستان های داده را برای پست ها معرفی می کند.

داستان‌های داده کارت‌هایی در تجزیه و تحلیل استودیوی YouTube هستند که به تفکیک موضوعات پیچیده درباره عملکرد کانال به اطلاعات کوچک کمک می‌کنند.

با این داستان داده جدید، سازندگان می توانند بهتر بفهمند که پست هایشان چگونه به مخاطبانشان می رسد.

ثبت نام عضویت از فید شورت

یکی دیگر از به‌روزرسانی‌هایی که یوتیوب در حال انجام است، اضافه کردن توانایی مشترکان یک کانال برای تبدیل شدن به اعضای پولی از فید Shorts است.

این بدان معناست که دکمه پیوستن به مشترکینی که فید Shorts را در اندروید و iOS مشاهده می کنند نشان می دهد.

این به‌روزرسانی به مشترکین بیشتری اجازه می‌دهد از طریق عضویت در کانال از سازندگان حمایت کنند.

به طور خلاصه

آخرین به‌روزرسانی‌های یوتیوب از راه‌های مختلفی برای سازندگان سودمند است.

به روز رسانی برای پاسخ دادن به نظرات با Shorts فرصت بیشتری برای تعامل با بینندگان فراهم می کند.

علاوه بر این، به سازندگان اجازه می دهد تا با تبدیل نظرات از درگیرترین اعضای انجمن خود به محتوا، به دفعات بیشتری منتشر کنند.

معرفی داستان های داده برای پست ها در تجزیه و تحلیل YouTube همچنین به سازندگان کمک می کند تا عملکرد کانال خود را بهتر درک کنند.

با تقسیم موضوعات پیچیده به قطعات کوچک اطلاعات، سازندگان می توانند به سرعت مناطقی را که باید بهبود یابند شناسایی کرده و برای بهینه سازی عملکرد کانال خود اقدام کنند.

امکان عضویت مشترکین در کانال از طریق فید Shorts باعث می‌شود سازندگان بتوانند از محتوای خود درآمد کسب کنند و درآمد پایداری از کانال YouTube خود کسب کنند.

به طور کلی، این به‌روزرسانی‌ها برای کمک به سازندگان برای بهبود محتوا و تعامل با مخاطبان و دستیابی به موفقیت بیشتر در YouTube طراحی شده‌اند.


منبع: Creator Insider

تصویر ویژه: سرجیو فوتون/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور