بهترین روش کاشت مو در ایران و جهان چیست؟

این به معنای روشی است که با نیازها و شرایط شما سازگار است.
بهترین روش برای ‘کاشت مو’ اینجا کلیک کنید .
ریزش مو یک مشکل شایع و استرس زا است که می تواند هرکسی را درگیر کند. البته این استرس محدود به مسئله ریزش مو نیست. از همان لحظه شروع درمان ، متوجه می شوید که انتخاب روش درمانی ماجراهای خود را دارد. انواع درمان های خانگی ، قرص ها ، محلول ها و شامپوها را پیدا خواهید کرد که نوید می دهند ریزش مو را متوقف می کند. در همین حال ، برخی افراد می دانند که آنها کاندید مناسبی برای کاشت مو هستند و این روش تنها درمان دائمی ریزش مو است. آنها با خوشحالی به جستجوی خود ادامه می دهند و به سادگی با ماجراجویی جدیدی روبرو می شوند به نام: انتخاب بهترین روش برای کاشت مو.

اهمیت بهترین روش برای کاشت مو چیست؟

شاید استفاده از کلمه بهترین مناسب نباشد و بهتر است “مناسب ترین” روش برای کاشت مو گفته شود. مناسب ترین روش برای کاشت مو روشی است که بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد و کمترین استرس را برای شما ایجاد می کند. البته ، این معادله در مورد همه انتخاب های زندگی نیز صدق می کند. یک طرف سود است و یک طرف آن هزینه.

نتیجه کاشت مو واضح است ، پر کردن مناطق بدون مو به گونه ای که زیبایی و جوانی شما را بازیابی کند. این قیمت فاکتورهای زیادی را شامل می شود ، از استرس و آسیب به کاشت مو گرفته تا هزینه های مالی و زمانی. روش های کاشت مو در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. تقریباً همه آنها کم تهاجمی یا کم تهاجمی هستند ، نتایج بسیار خوبی دارند و عوارض جانبی کمی دارند. به همین دلیل هر یک از آنها می توانند عملکرد فوق العاده ای در جای خود داشته باشند.

ما برای اطلاعات بیشتر ارائه می دهیم:
کاشت مو به روش FUE
ویژگی ها ، مراحل و هزینه کاشت مو FUE
4 هفته پیش
هزینه کاشت مو
هزینه های کاشت مو در تهران ، اصفهان و شیراز – بروزرسانی 2021
11 ژوئن 1399
کاشت مو با ربات آرتاس
کاشت رباتیک مو با دستگاه ARTAS
22 آوریل 1399
کاشت موی ترکیبی
کاشت مو به صورت ترکیبی ، معایب ، مزایا و هزینه ها
11 مارس 1397
در ابتدای این بخش ، ما بر این عبارت تأکید کردیم: “مناسب ترین گزینه برای شما”.

دلیل این تأکید این است که بهترین روش کاشت مو با توجه به شرایط شما تعیین می شود. هدف ما در کلینیک رویان سلامت دستیابی به بهترین نتایج کاشت مو با کمترین آسیب ، هزینه و استرس برای داوطلب عزیزمان است. برخی از عواملی که در انتخاب روش کاشت مو مثر است عبارتند از:

چقدر کچل هستید؟
بانک موی شما چگونه است؟
زخم های شما چگونه بهبود می یابند؟
آیا از بیماری خاصی رنج می برید؟
می خواهید به کدام تراکم برسید؟
پوست سر شما چقدر انعطاف پذیر است؟
چند روز برای کاشت مو وقت دارید؟
روش های کاشت مو چیست؟

خوشبختانه روش های کاشت مو بسیار متنوع است و این امر باعث شده است که تعداد بیشتری از کاندیداهای کاشت مو بتوانند کاشت مو با تراکم بالا موثر انجام دهند. تفاوت اصلی بین روشهای مختلف کاشت مو در روش و روش برداشتن پیوند است. به عنوان مثال ، در روش FUT ، جمع شدگی به صورت نوار انجام می شود و در روش FIT ، فولیکول ها به یک روش استخراج می شوند.

به یاد داشته باشید که یک قانون کلی برای کاشت مو وجود دارد: هرچه پیوندها بهتر برداشته شوند ، نتایج کاشت مو بهتر خواهد بود.

در میان روشهای مدرن و استاندارد کاشت مو ، روش FUT قدیمی ترین و روش MicroFIT جدیدترین روش در ایران است. در ادامه می خواهیم توضیحات مختصری در مورد هر یک از روش های کاشت مو ارائه دهیم و مزایا و معایب آنها را در نظر بگیریم. به این ترتیب می توانید با توزین این نقاط بهترین روش کاشت مو را برای خود انتخاب کنید.

ما در مورد روشهای FUT و FIT بیشتر توضیح دادیم ، زیرا این دو روش اساس سایر روشهای کاشت مو است.

مطالعه روش کاشت مو FUT

در گذشته ، وقتی در مورد کاشت مو صحبت می کردیم ، همه بلافاصله زخم های باند پشت را به یاد می آوردند. نوار علائم اصلی کاشت مو FUT است. در این روش ، پزشک نواری از پوست را در پشت گوش یا بالای گوش شما از بین می برد. سپس ، زیر میکروسکوپ ، فولیکولهای موجود در نوار درم را استخراج کرده و بذر آنها را در مناطق خالی پوست سر کاشت.

وقتی روش FUT اختراع شد ، به عنوان بهترین روش برای کاشت مو ، از حد بی نظیری برخوردار بود. با ابداع روش FIT و روشهای جدیدتر مانند SUT و Micro FIT ، طرفداران این روش کمتر شده اند ، اما همچنان به عنوان یکی از م effectiveثرترین روشهای کاشت مو در جهان شناخته می شود.

اینفوگرافیک FUT کاشت مو
اینفوگرافیک FUT کاشت مو
مزایا و مزایای روش FUT
روش FUT (به دلیل دشواری کمتر و سرعت بالاتر) p

مزایا و مزایای روش FIT
مهمترین مزیت روش FIT کم تهاجمی بودن آن است. با استفاده از این روش ، دیگر نوار زخم وجود ندارد. زخم های بسیار کوچک به سرعت بهبود می یابند و معمولاً بدون درد و ناراحت کننده هستند.
انعطاف پذیری کم پوست سر یا سابقه وجود زخم های ضخیم محدود کننده های کاشت مو FIT نیست و بهترین روش کاشت مو برای این افراد روش FIT یا سایر روش های مبتنی بر آن است (مانند SUT یا MFIT).
روش FIT می تواند موهای نازک تری را که برای عادی سازی کاشت مو استفاده می شود از بین ببرد. همچنین می تواند از فولیکول های چانه یا بدن استخراج شود که به روش BHT معروف است.
پس از کاشت مو ، هیچ محدودیتی در ورزش و فعالیت بدنی وجود ندارد.
معایب و محدودیتهای روش FIT
همانطور که گفتیم ، در روش FIT ، فولیکول ها از یک طریق خارج و استخراج می شوند. این بدان معنی است که برای استخراج ، مثلاً 1000 فولیکول ، جراح باید 1000 بار سوراخ کوچک در پوست شما ایجاد کند و هر بار با احتیاط فراوان فولیکول ها را از بین ببرد. این روش با روش FUT راحت تر است زیرا زیر میکروسکوپ و خارج از بدن انجام می شود. اما در FIT ، جراح مستقیماً روی پوست سر شما کار می کند.

انجام روش FIT به مهارت و تجربه بالایی از جراح نیاز دارد. هرچه جراح باتجربه تر باشد ، محدودیت های عمل کمتر خواهد بود.

با توجه به توضیحاتی که دادیم ، اولین گروه از معایب و محدودیت های روش FIT به شرح زیر است:

فرآیند ایجاد سوراخ های کوچک و استخراج فولیکول ها با ابزار دستی (سوراخ کننده و انبر) مدت زیادی طول می کشد.
به طور کلی ، درصد فولیکول های سالم استخراج شده اندکی کمتر از روش FUT است. البته مهارت جراح در این مورد بسیار مهم است و می تواند آن را به زیر 5٪ کاهش دهد.
فولیکول ها زمان بیشتری را در خارج از بدن می گذرانند و احتمال آسیب دیدگی آنها بیشتر است.
نمونه کاشت مو در کلینیک رویان سلامت در تهران

علاوه بر محدودیت سرعت ، روش FIT مشکل دیگری نیز دارد. به طور کلی ، کیفیت فولیکول های جمع آوری شده توسط این روش کمی پایین تر از روش FUT است. قبلاً اشاره کردیم که با دوام ترین موها در محلی که نوار پوستی FUT برداشته می شود ، محکم قرار دارند. در روش FIT ، ما مجبوریم سوراخ هایی برای برداشتن فولیکول های مو در فواصل خاص ایجاد کنیم. اگر سوراخ ها خیلی نزدیک به هم باشند ، خطر ایجاد زخم وجود دارد.

در روش FIT ، در روش FUT باید فولیکول ها را از منطقه ای 5 برابر باند پوست خارج کنید. به این ترتیب ، ما مجبور می شویم تعدادی از فولیکول های بی کیفیت را که ممکن است در آینده از بین بروند ، استخراج کنیم. به همین دلیل ، برای کسانی که تراکم مو کم دارند ، روش FUT احتمالاً بهترین روش برای کاشت مو است.

محدودیت بعدی:

روش FIT به احتمال زیاد فولیکول های با کیفیت پایین را که ممکن است در آینده از بین بروند حذف می کند.
سایر محدودیت های روش FIT شامل موارد زیر است:

روش FIT وقت گیر است و معمولاً دو روز کاری طول می کشد تا به چگالی بالا برسد.
این روش به دلیل سخت و دشوارتر گرانتر است.
موها باید تراشیده شوند.
نکته مهم: به خاطر داشته باشید که اگر جراح در هر دو روش کاشت مو تجربه و مهارت یکسانی داشته باشد ، نتایج بهتر و مطلوب تری است.

روشهای جدید کاشت مو چیست؟

گفتیم که دلیل اختراع روش FIT تهاجمی بودن روش FUT است. روش FIT حداقل تهاجمی بود ، اما همانطور که گفته شد ، محدودیت ها و اشکالاتی داشت. با گذشت زمان ، تکنیک های جدیدی مبتنی بر روش FIT ساخته شده است که مشکلات این روش را برطرف کرده و محدودیت های آن را بهبود بخشیده است. روش های جدید بهتر ، سریعتر و م moreثرتر هستند ، اما هنوز نمی توان یکی از آنها را به عنوان بهترین روش برای کاشت مو معرفی کرد.

نمونه ای از کاشت مو در کلینیک رویان سلامت در تهران

کاشت مو به روش SUT

در کاشت موی SUT از دستگاه خودکار کشیدن پیوند استفاده می شود. روش SUT از همان قوانین FIT پیروی می کند. اما استفاده از دستگاه خودکار سرعت کار را افزایش می دهد.

مزایا و معایب روش SUT
تمام مزایا و معایب روش FIT برای روش SUT نیز صادق است. اما برخی از معایب روش FIT رفع شده است:

سرعت و امکان بیشتر برای کاشت کامل مو در یک جلسه
اگر جراح کنترل کافی بر روی دستگاه داشته باشد ، خطر آسیب به پیوند کمتر است و روش FIT دقیق تر است. با این حال ، اگر جراح از صلاحیت کافی برخوردار نباشد ، با روش FIT خطر آسیب به پیوند افزایش می یابد.
کیفیت پیوندها نیز پایین تر است و خطر آسیب بیشتر از روش FUT است.
هزینه روش SUT بیشتر از روشهای FIT و FUT است.
کاشت مو Micro FIT
روش Micro FIT یا MFIT جدیدترین فناوری حذف مو است. این روش مانند روش FIT فولیکول ها را از یک طریق استخراج می کند. تفاوت بین micro-FIT و سایر روشهای پیوند

کاشت موی ترکیبی

در روش ترکیبی ، همانطور که از نام آن مشخص است ، از روشهای FUT و FIT به طور همزمان استفاده می شود. این روش برای کسانی مناسب است که دارای موهای قوی هستند و می خواهند تراکم بالایی کسب کنند. در روش ترکیبی ، بیشتر فولیکول ها با استفاده از روش FUT برداشته می شوند و از روش FIT برای بهبود نتایج و افزایش تراکم استفاده می شود.

مزایا و معایب روش ترکیبی

گرافت ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، دوام بیشتری دارند و کمتر آسیب می بینند.
دستیابی به تراکم بالا در یک جلسه امکان پذیر است.
او به یک بانک موی قوی نیاز دارد.
به دلیل از بین بردن نوار ، پوست تهاجمی است ، خونریزی می کند و نیاز به بخیه زدن دارد.

کاشت مو BHT

در روش BHT از موهای بدن (ریش ، سینه و پشت) استفاده می شود. این روش همچنین بر اساس FIT است و می تواند از تکنیک های SUT و MFIT نیز استفاده کند. از روش BHT برای افزایش تراکم و بهبود نتایج کاشت مو استفاده می شود ، زیرا تعداد گرافت های قابل برداشت از بدن بسیار محدود است. بنابراین ، انتخاب این روش به عنوان روش اصلی برای کاشت مو مناسب نیست و توصیه نمی شود.

فرم مشاوره کاشت مو

مشاوران کلینیک پوست و مو اطلاعات کامل و دوستانه ای را در اختیار شما قرار می دهند. در کلینیک پوست و مو ، ما ابتدا وضعیت موهای شما را ارزیابی می کنیم ، سپس درمورد سابقه پزشکی خود صحبت می کنیم تا از مناسب بودن برای درمان مطمئن شویم و به س questionsالات مربوط به درمان پاسخ می دهیم. سپس جلسات خود را متناسب با اوقات فراغت شما تنظیم می کنیم تا به بهترین نتیجه ممکن برسیم.
نام و نام خانوادگی *
شماره تلفن*
0 از 11 نویسه حداکثر
درخواست توضیحات *
درخواست خود را به طور کامل شرح دهید.
برای دریافت پاسخ دقیق تر و سریعتر می توانید یک مشاوره تلفنی را امتحان کنید
اگر مشاوره فوری می خواهید ، با WhatsApp تماس بگیرید.

خانم مالکی آنلاین نیست
نیاز به مشاوره دارید؟ ارسال یک پیام!
پاسخ: تعطیلات از 8 صبح تا 9 شب
چرا کلینیک کاشت مو؟
آنها همه جا در تهران هستند. منظور ما مردان با سربندهای سفید است ، به این معنی که آنها فقط جراحی کاشت مو انجام داده اند. خرید و گشت و گذار در تهران پس از کاشت مو.

براساس انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو ، در سال 2020 نزدیک به 1 میلیون ترمیم مو در سراسر جهان انجام شده است که منجر به بازاری به ارزش 2 میلیارد دلار می شود. شکی نیست که تهران یکی از قوی ترین بازیگران در این صنعت است. بنابراین دلیل افزایش وصف ناپذیر تعداد کلینیک های صنعت کاشت مو در تهران و ایران چیست؟

در اینجا 7 دلیل برای انتخاب کلینیک کاشت مو آورده شده است.

همه چیز در مورد پول است!
قیمت ها از نظر منطقی بسیار قابل قبول تر از کلینیک های دیگر ایران است. در اروپا و ایالات متحده ، روش SUT-MFIT-Super FUE بین 7000 تا 25000 دلار است. در کشور عزیزمان ایران نیز قیمت های بسیار نامعقولی وجود دارد. اما در تمام مراحل ، از جمله هزینه محل اقامت ، بسته به متغیرهای مختلف از جمله تعداد پیوندهای مورد نیاز ، روش انتخاب شده ، کلینیک و جراح حرفه ای کاشت مو فقط بین 6 تا 8 میلیون تن هزینه دارد.

تکنیک های پیشرفته تر
در طی این مدت ، جراحان ترجیح می دهند از تکنیک های مدرن مانند Micro Graft و Micro FIT استفاده کنند که در طول دوره نقاهت درد کمتری دارند ، هیچ زخمی قابل مشاهده نیست و روند بهبودی سریعتر است. همچنین ، این روش نوار را از بین نمی برد و در نتیجه خبری از درد شدید ، خونریزی شدید ، منگنه و بخیه نیست. در حالی که روش FUT نیاز به برداشتن نوار دارد ، اما در تکنیک های Micro FIT و Micro Graft ، واحدهای فولیکولی جداگانه از ناحیه اهدا کننده بیمار برداشته می شوند و یک بار به ناحیه نازک متصل می شوند.

از هر نظر با کیفیت بالا
با توجه به رقابت شدید جراحان کلینیک و شهر تهران ، متخصصان ما دائماً در حال بهبود روش ها ، شرایط و امکانات خود هستند تا بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.

عکس قبل و بعد از کاشت مو به روش SUT

همه بسته های شامل
در مورد امکانات ارائه شده توسط کلینیک ها در تهران ، به لطف رقابت بین آنها ، ما بالاترین خدمات را ارائه می دهیم. آنها به بیماران خود محل اقامت رایگان در نزدیکی درمانگاه ، ناهار رایگان و سایر موارد را ارائه می دهند.

ما بهترین جراحان را داریم!
در کاشت مو همیشه روند جالبی وجود داشته است. به همین دلیل است که بسیاری از جراحان با سالها تجربه در زمینه های خود وجود دارند و به آخرین فن آوری ها و تکنیک های درمانی دسترسی دارند.

لیست انتظار؟
برخلاف سایر مراکز کاشت مو ، شما مجبور نیستید ماه ها منتظر نوبت خود باشید ، به دلیل تعداد زیاد جراحان باتجربه در کلینیک و تعداد زیاد اتاق عمل ، در اسرع وقت بستری می شوید.

مکان و محل مناسب درمانگاه
نزدیک بودن کلینیک به ایستگاه های حمل و نقل عمومی و خیابان های اصلی پایتخت و تعداد زیادی هتل و ساعت

نتیجه:

با توضیحاتی که داده اید ، احتمالاً به این نتیجه رسیده اید که قطعاً هیچ روش کاشت مو نمی تواند به عنوان بهترین روش کاشت مو انتخاب شود. متخصص کاشت مو تمام تلاش خود را برای انتخاب همه عناصر انجام می دهد تا با بررسی و مشاوره اولیه روش مناسب برای کاشت مو شما را انتخاب کند.

اگر کاملاً به مشاوره مشاور خود اعتماد داشته باشید ، از کاشت مو نتیجه بهتری خواهید گرفت. فقط وقتی همه عناصر برای کاشت مو به طریقی در دسترس باشند ، می توانید روش کاشت مو را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. اگر پزشک و متخصص شما روشی منطقی و منطقی را پیشنهاد داده و آن را برای شما مناسب دانسته اند ، بهتر است از توصیه های وی پیروی کنید. اما به طور کلی ، انسان آزاد آفریده شده و شما حق انتخاب کامل را دارید ، فقط شاید با یک انتخاب اشتباه نتیجه کاشت مو برخلاف تصور شما باشد.

سوالات متداول
آیا می توانید روش کاشت مو خود را انتخاب کنید؟

تا بتوانند برخلاف نظر مشاور کاشت مو می توانید روش دیگری انتخاب کنید. اما یک انتخاب اشتباه می تواند منجر به نتایج ناامیدکننده شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم به توصیه های پزشک و مشاور خود اعتماد کنید.

آیا می توان روش را به عنوان بهترین معرفی کرد؟

نه نمی توانیم بگوییم که یک روش کاشت مو نسبت به روش های دیگر برتر است. هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایبی هستند. وقتی این مزایا و معایب را با نیازها و شرایط شما مقایسه کنیم ، می توانیم بهترین روش کاشت مو را برای شما انتخاب کنیم.

چگونه می توان بهترین روش کاشت مو را تعیین کرد؟

هنگامی که در مورد کاشت مو تصمیم قطعی گرفتید ، روش های مختلف کاشت را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات لازم را داشته باشید. در جلسه مشاوره با متخصصین پوست و مو در کلینیک ، وضعیت طاسی و بانک موی شما به روشی تخصصی بررسی می شود و مشاور بهترین روش برای کاشت مو را به شما پیشنهاد می دهد.

البته انتخاب بهترین روش با رضایت شما انجام می شود و این حق شماست که روش کاشت مو را انتخاب کنید.

برای دریافت هزینه کاشت مو چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

برای دریافت تقریبی هزینه کاشت مو ، ابتدا از سه منطقه مقابل ، بالا و پشت خود عکس بگیرید و آنها را از طریق پیام رسان WhatsApp به شماره به کلینیک رویان سلامت ارسال کنید. هزینه کاشت مو ارسال می شود تا آنجا که ممکن است – به زودی پس از معاینه توسط یک متخصص.