بهبود نقشه سایت XML • Yoast

اوایل امروز، گوگل تغییراتی را در نحوه خواندن و پشتیبانی از نقشه های سایت XML اعلام کرد. و فقط چند ساعت بعد، ما قبلاً یک به‌روزرسانی برای پلاگین‌های خود منتشر کرده‌ایم. کاربران ما می توانند به سادگی با ارتقاء به آخرین نسخه، در لبه برش باقی بمانند.

در صدر بهترین تمرین باقی بمانید

چشم انداز سئو همیشه در حال تغییر و تحول است. گوگل و سایر موتورهای جستجو اغلب دستورالعمل ها، الگوریتم ها و انتظارات خود را به روز می کنند. ما مفتخریم که بگوییم که به کاربران خود کمک می کنیم تا از این تغییرات مطلع باشند. تیم ما به طور مداوم اسناد، منابع خبری و رسانه های اجتماعی را رصد می کند و در صورت تغییرات مهم به سرعت واکنش نشان می دهیم.

با این حال، همه تغییرات گوگل بزرگ نیستند. به روز رسانی امروز، در واقع، بسیار کوچک بود. اما موفقیت در سئو اغلب از بسیاری از ترفندها، تغییرات و بهبودها ناشی می شود. وقتی با سایر وب سایت ها رقابت می کنید، هر مزیت کوچک اهمیت دارد.

بنابراین، چه چیزی تغییر کرد؟

تغییرات در استانداردهای نقشه سایت XML

تغییرات امروزی بر نقشه های سایت XML متمرکز شده است – یکی از ویژگی های بزرگ افزونه های ما. Google از برخی از فرم‌های متادیتای تصویری و ویدیویی پشتیبانی نمی‌کند، که ما (قبلاً) در نقشه‌های سایت خود قرار می‌دادیم. به عنوان مثال، آنها دیگر شرح، عنوان و اطلاعات مجوز در مورد تصاویر را نمی خوانند. ما با خیال راحت این ویژگی‌های منسوخ را حذف کرده‌ایم.

ساده‌سازی نقشه‌های سایت برخی از عوارض جانبی مثبت نیز دارد – این فایل‌ها کوچک‌تر، سریع‌تر و تولید آسان‌تر می‌شوند. در مقیاس، برای مصرف انرژی و محیط زیست عالی است. در Yoast، همه ما برای ایجاد یک دنیای پایدار (وب گسترده) برای همه هستیم.

مطالب پیشنهادی  پچ OnePlus ژوئن 2022: همه دستگاه‌هایی که به‌روزرسانی دارند

آیا این اطلاعات ارزشمند نیست؟

ممکن است تعجب آور باشد که گوگل اعلام می کند که نمی خواهد اطلاعات مهمی در مورد تصاویر و ویدیوهای شما بداند. ما می دانیم که در دنیای سئو، ابرداده ها، زیرنویس ها و سایر اطلاعات می توانند به درک بهتر، پردازش و رتبه بندی محتوای شما کمک کنند.

خوشبختانه نیازی به نگرانی نیست. نقشه های XML برای اولین بار در سال 2005 معرفی شدند و از آن زمان تاکنون وب تغییرات زیادی کرده است. Google می‌تواند اطلاعات کلیدی را مستقیماً از تصاویر و ویدیوها استخراج کند – و برای هر چیز دیگری، می‌تواند از داده‌های ساختاریافته محتوای شما استفاده کند. این بسیار کارآمدتر از جمع کردن اطلاعات اضافی در نقشه های سایت است.

چه چیزی تغییر کرد؟

در به روز رسانی امروز ما همه را حذف می کنیم و خواص از سازه های. از این به بعد ویژگی تنها ویژگی باقی مانده در فراداده تصویر خواهد بود. این برای همه افزونه های وردپرس ما صدق می کند.

اسناد فنی ما در مورد نقشه های سایت XML به روز شده است تا همه تغییرات را منعکس کند.

Yoast Video SEO

همچنین افزونه Yoast Video SEO خود را به‌روزرسانی می‌کنیم تا ویژگی‌های زیر را از ابرداده ویدیو حذف کنیم:

  • در allow_embed ویژگی (و مقدار) روی player_loc ویژگی.
  • در category ویژگی.

به روز باشید

به روز رسانی امروز یکی از بسیاری از ترفندها، تغییرات و بهبودهای کوچکی است که دائماً در پلاگین های خود انجام می دهیم. دریافت آخرین نسخه به این معنی است که سایت شما همیشه تا حد امکان سریع، کارآمد و بهینه خواهد بود. بنابراین مهم است که مطمئن شوید به روز هستید. زمان به روز رسانی است!

برو پریمیوم و دسترسی داشته باشید به تمام ویژگی های ما!

Premium با بسیاری از ویژگی ها و دسترسی رایگان به دوره های SEO ما!

فقط 99 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور