بهبود سیستم پایگاه داده ما • Yoast

در Yoast SEO 20.2، ما فناوری نوآورانه فهرست‌سازی را بهبود بخشیده‌ایم. ما یک روش سریعتر و قابل اعتمادتر برای نمایه سازی داده های سایت شما ایجاد کرده ایم. به نوبه خود، ما از این داده ها برای بهبود سئوی سایت شما استفاده بهتری می کنیم. بعلاوه، این فناوری به ما کمک می کند تا تمام تلاش خود را برای سبزتر کردن وب انجام دهیم و زمینه را برای احتمالات هیجان انگیز آینده فراهم می کند.

سیستم نمایه سازی بهبود یافته

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که «ایندکس‌پذیرها دقیقاً چه هستند؟» خوب، آنها را راهی برای کمک به موتورهای جستجو در یافتن و درک محتوای وب سایت شما در نظر بگیرید. یک قابل نمایه سازی هر منبعی است که یک موتور جستجو می تواند از طریق URL فهرست کند.

هنگامی که یک موتور جستجو وب سایت شما را «ایندکس» می کند، نقشه ای از تمام صفحاتی که در مورد آنها می داند ایجاد می کند. چارچوب indexables به Yoast SEO اجازه می دهد تا نقشه مشابهی از سایت شما ایجاد کند، با آن تعامل داشته باشد و اطلاعات مهم مرتبط با سئو را مدیریت کند.

اما چه چیزی ایندکس‌پذیرها را بسیار خاص می‌کند؟ در اصل، آنها به Yoast SEO اجازه می دهند تا انواع مختلف محتوای وب سایت شما را فراتر از صفحات سنتی بهتر مدیریت کند. این شامل مواردی مانند دسته بندی ها، آرشیوها، فایل های رسانه ای و بسیار فراتر از آن می شود. این می تواند به سایت های بزرگتر با انواع محتوای مختلف کمک زیادی کند. به علاوه، به ما کمک می کند تا ویژگی هایی را در بالای آن بسازیم!

مطالب پیشنهادی  OpenAI پشتیبانی افزونه را برای ChatGPT معرفی می کند

و بهترین بخش؟ فناوری شاخص‌سازی به معنای عملکرد بهتر و استفاده کارآمدتر از منابع است. این گامی به سوی سبزتر کردن وب است، زیرا میزان قدرت پردازش مورد نیاز برای مدیریت ابرداده سئو را کاهش می دهد.

خب این چطور کار میکند؟

وقتی یک وب سایت ایجاد می کنید، دوست دارید موارد به راحتی به صورت آنلاین در دسترس باشند. Indexables به Yoast SEO کمک می کند تا وب سایت شما را درک کند، بنابراین می تواند به موتورهای جستجو مانند Google کمک کند تا وب سایت شما را بهتر درک کنند. Yoast SEO اطلاعات مربوط به وب سایت شما را در یک جدول پایگاه داده منحصر به فرد ذخیره می کند که ما از آن برای کشف و استفاده از داده های شما – و سرعت بخشیدن به پایگاه داده شما استفاده می کنیم.

برای به کار انداختن ایندکس‌پذیرها، باید داده‌های سئوی وب‌سایت خود را بهینه کنید. شما می توانید این کار را هنگام راه اندازی Yoast SEO یا در تاریخ بعدی انجام دهید. هنگامی که داده های SEO خود را بهینه می کنید، Yoast SEO اطلاعات صفحات وب سایت شما را در یک جدول منحصر به فرد ذخیره می کند. این ممکن است کمی طول بکشد، به خصوص برای وب سایت های بزرگ، اما شما فقط باید یک بار آن را انجام دهید. پس از بهینه سازی اولیه، Yoast SEO هر زمان که چیزی را در وب سایت خود تغییر دهید، به طور خودکار جدول شاخص ها را به روز می کند.

امروز، ما بهبودهایی را در این سیستم برای SEO Yoast و SEO WooCommerce راه اندازی می کنیم.

مطالب پیشنهادی  Telegram Premium در ژوئن 2022 وارد بازار خواهد شد
می‌توانید بهینه‌سازی سئوی فهرست‌بندی‌شده را از صفحه پیکربندی برای اولین بار یا در بخش ابزارهای Yoast SEO اجرا کنید.

سبز شدن با Yoast SEO

سیستم پایگاه داده پیشرفته ما یکی از بسیاری از پیشرفت هایی است که برای ایجاد تفاوت در وب انجام داده ایم. به لطف این فناوری، زمان بارگذاری میلیون ها وب سایت را بهبود بخشیده ایم. ویژگی‌هایی مانند گزینه‌های بهینه‌سازی خزیدن ما به شما کمک می‌کنند تعیین کنید موتورهای جستجو چه چیزی را باید و چه چیزی را نباید بخزند — کنترل کردن آنها و هدر دادن منابع کمتر.

وقتی وب سایت شما سریعتر بارگذاری می شود، زمان و انرژی مورد نیاز برای بارگذاری و نمایش هر صفحه را کاهش می دهد. برای بارگذاری وب سایت شما به منابع کمتری مانند برق و داده نیاز است. این افزایش بهره وری می تواند با کاهش انرژی مورد نیاز برای تامین انرژی و خنک سازی سرورهایی که میزبان وب سایت شما هستند، تأثیر مثبتی بر محیط داشته باشد.

علاوه بر این، بهینه سازی داده های سئو و بهبود قابلیت خزیدن وب سایت شما باعث می شود موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان کارآمدتر و راحت تر حرکت کنند.

به روز رسانی به Yoast SEO 20.2

Yoast SEO 20.2 با به روز رسانی سیستم پایگاه داده قابل نمایه سازی ما ارائه می شود. با این نسخه، ما در حال ایجاد زمینه برای برخی از پیشرفت های جدید جالب هستیم. به علاوه، ما عملکرد سیستم را بهبود بخشیده‌ایم و به یک وب بهتر و سیاره سبزتر کمک می‌کنیم! – برای همه.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور