بنیانگذار Koinos در مورد حقیقت ناخوشایند NFT ها بحث می کند

عکس پروفایل نویسنده

@متخلفمتخلف

مدیر عامل گروه Koinos ، سازندگان بلاک چین Koinos

در قسمت زیر پادکست گروه Koinos ، من با یکی از بنیانگذاران و معمار بلاک چین Koinos ، مایکل واندبرگ ، در مورد “راز کثیف” NFT ها (توکن های غیرقابل شکن) مصاحبه کردم.

https://www.youtube.com/watch؟v=CNAd2w1XFSo

NFT Catch-22

در مکالمه ما ، مایکل Catch-22 را توضیح می دهد که ذاتی پذیرش NFT در سیستم عامل های بلاکچین موجود مانند Ethereum است. NFT موارد مورد استفاده است که به نظر می رسد همه بیشترین تأثیر را در افراد روزمره خواهند داشت ، اما آنچه که به نظر نمی رسد درک کنند این است که استفاده از قراردادهای هوشمند NFT در حال حاضر یکی از موارد زیر است: گرانترین از موارد (اگر نه گران ترین) در Ethereum استفاده کنید ، و این فقط استفاده از Ethereum است حتی گران تر.

نتیجه این واقعیت این است که اگر همه شروع به استفاده از NFT ها در Ethereum کنند ، هزینه استفاده از Ethereum سر به فلک می کشد و باعث می شود همه از Ethereum استفاده نکنند ، که اساساً تعریف “مقیاس پذیر نیست” است.

برای درک دلیل این امر ، ابتدا باید بفهمید که حالت صرفه جویی یکی از گران ترین کارها در Ethereum است ، به همین دلیل این دستورالعمل گازسوز بسیار بالا است. اگر می خواهید چیزی را ذخیره کنید تا بیان کنید ، هزینه آن تقریباً بیشتر از هر چیز دیگری برای شما هزینه دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>