بنیانگذار Drips می گوید که شبکه های رمزگذاری می توانند بر موانعی که پروژه های منبع باز با آن روبرو هستند غلبه کنند.

آیا سازندگان آپاچی، فایرفاکس یا حتی ویکی‌پدیا بعدی می‌توانند در حال حاضر وجود داشته باشند؟ شناخت و حمایت از این سازندگان ضروری است اما اغلب نادیده گرفته می شود. پروژه های متن باز ستون فقرات پیشرفت ما را تشکیل می دهند، و من خوشحال بودم که با آنها گپ زدم ال دیاکومیچالیس، موسس چکه می کند، که روی پایداری آنها کار می کند. قطره به هدف توانمندسازی نرم افزارهای آزاد و منبع باز (FOSS) از طریق سیستم‌های پشتیبانی پویا و بلادرنگ که از نظر مالی پروژه‌های نرم‌افزاری ضروری را به‌طور شفاف و مؤثر حفظ می‌کنند.

ایله، می‌توانید کمی در مورد خودتان و پیشینه‌تان به اشتراک بگذارید؟

کاملا! من در آتن، یونان به دنیا آمدم و بزرگ شدم. در حین تحصیل در ریاضیات کاربردی، به فناوری علاقه مند شدم و در سال 2011 به برلین نقل مکان کردم تا به عنوان یکی از کارمندان اولیه آن به SoundCloud، یک شرکت موسیقی بپیوندم.

من تقریباً هفت سال در SoundCloud ماندم و شاهد تبدیل آن از یک استارت آپ به یک پلتفرم با میلیون ها کاربر در هر ماه بودم. من خودم به عنوان یک موسیقیدان، زنجیره ارزش خلق و مصرف موسیقی را درک کردم و به وعده واسطه گری و بازگرداندن ارزش بیشتر به سازندگان کشیده شدم. این یک تجربه خارق العاده بود، و من در نهایت معاون SoundCloud در بخش علوم داده و مهندسی داده شدم و بر تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشین و داده ها نظارت داشتم…

Source link