بنیاد VGX و شریک Honeyland برای ارائه جوایز VGX برای بازیکنان

**جورج تاون، جزایر کیمن، 12 ژوئن 2024/Chainwire/–**بنیاد VGX همکاری خود را با بازی محبوب وب 3 Honeyland اعلام کرده است و جوایزی را با استفاده از توکن VGX برای بازیکنان خود ارائه می دهد.

VGX توکنی است که چندین زنجیره را پل می کند و بر پل زدن ابزار بین GameFi و اکوسیستم های بازی متمرکز است. Honeyland یک بازی استراتژیک گاه به گاه مبتنی بر بلاک چین است که در iOS و اندروید موجود است و یکی از برترین بازی‌های Solana است. با مشارکت جدید، دارندگان Genesis Eggs، Bees یا Queens بر اساس یک عکس فوری از دارندگان که در ساعت 17:00 UTC در 6 ژوئن 2024 گرفته شده است، جوایز VGX را دریافت خواهند کرد.

به لطف همکاری قبلی اعلام شده با Gala Games، بازیکنانی که VGX دریافت می‌کنند می‌توانند VGX خود را به Gala Games ببرند، جایی که می‌توانند یک پاس فصل Voyager: Ascension خریداری کنند و توانایی کسب جوایز GVGX را باز کنند.

علاوه بر جایزه VGX برای دارندگان جنسیس، از 12 ژوئن تا 19 ژوئن، یک ویژگی آرایشی رایگان VGX در فروشگاه لوازم آرایشی هانی لند در دسترس همه بازیکنان Honeyland خواهد بود: یک کلاه به سبک «کلاه‌دار دیوانه» با تم VGX. ویژگی آرایشی را می توان با هر زنبور عسل ترکیب کرد و با انجام این کار ویژگی ظرفیت برای زنبور عسل افزایش می یابد.

کوری رایت، مدیر عامل هانی لند، گفت: “ما همیشه به دنبال راه های جدیدی برای پاداش دادن به بازیکنان هانی لند هستیم.” “به لطف این …

Source link