بلندگوهای هوشمند: نعمت یا نفرین؟

عکس پروفایل Srivaibhav S Hacker Noon

@srivaibhavSrivaibhav S

من یک محقق ، نویسنده و ویراستار هستم. من به مباحث فن آوری و غیرتکنولوژی مشغول هستم. همچنین ، من عاشق غذا هستم.

در اوایل سال 2019 ، آمازون بیش از 100 میلیون دستگاه Echo ارسال کرده بود و به عنوان شرکت پیشرو در بلندگوهای هوشمند شناخته شد. “گزارش صوتی هوشمند” توسط NPR و تحقیقات ادیسون بیان کرد که تا پایان سال 2019 ، بیش از 60 میلیون مصرف کننده آمریکایی ، بالای 18 سال ، حداقل دارای یک بلندگوی هوشمند بودند.

همچنین ، نظرسنجی جهانی مصرف کننده Statista – که در سه ماهه سوم سال 2020 انجام شده است – نشان می دهد که Echo آمازون با سهم 20.8٪ محبوب ترین سخنران فعال صوتی در بازار است ، در حالی که بلندگوهای هوشمند دیگر ، از جمله Google Nest و HomePod اپل ، دیگر بازیکنان اصلی بودند.

در کنار بلندگوهای هوشمند ، دستیارهای مجازی مانند الکسا نیز طی چند سال گذشته محبوبیت یافته اند. بیشتر و بیشتر افراد با ایده نصب دستگاه شنود در خانه های خود راحت شده اند. طبق آخرین اعلام آمازون ، الکسا بیش از 100000 دستگاه خانه هوشمند را کنترل می کند.

در مجموع ، بلندگوهای هوشمند و دستیارهای مجازی از زمان راه اندازی تاکنون مسیری طولانی را طی کرده اند. علاوه بر این ، تخمین زده شده است که تا سال 2025 بازار بلندگوی هوشمند جهانی بیش از 35.5 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.

گرچه محبوبیت بلندگوهای هوشمند و دستیارهای مجازی …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  8 سرویس VPN برای بررسی نیازهای کاری از راه دور و تحقیق و تحقیق در سال 2021