بزرگترین کلاهبرداری سلبریتی در سولانا تاکنون

امسال، حدود 40 درصد از میم کوین های برتر در بلاک چین سولانا از جمله Smog، Dogwifhat و Bonk وجود دارد. این افزایش را می توان به بالاترین رکورد سولانا در مارس 2024 نسبت داد، زمانی که ارزش بازار آن به 92.5 میلیارد دلار رسید و قیمت آن به 205 دلار برای هر توکن SOL رسید.

همانطور که انتظار می رفت، سکه های میم سولانا بیشتری راه اندازی شد و برخی پمپ های عظیم را تجربه کردند. به عنوان مثال، Dogwifhat (WIF) با افزایش 3000 درصدی در مارس 2024 به اوج خود رسید و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سکه‌های میم سولانا را برای کسانی که قبلاً آنها را نادیده گرفته بودند برجسته کرد. این همچنین منجر به پیدایش کیف پول غیرقانونی اولیه مبتنی بر Solana شد – Phantom که با موفقیت به جایگاه سه برنامه مالی برتر در فروشگاه های برنامه های بزرگ صعود کرد.

اخیراً شاهد بوده ایم که سکه های میم سولانا باعث ثروتمندتر شدن مردم شده است، و شکی نیست که چرا داویدو، خواننده محبوب نیجریه ای افروبیت، بار دیگر تصمیم گرفت سکه میم خود را روانه بازار کند که پس از عرضه به 10 میلیون دلار رسید، اما ظرف چند ساعت به 2.2 میلیون دلار سقوط کرد. .

بسیاری آن را به عنوان یک کلاهبرداری برچسب زده اند، و به همین دلیل است که ما می خواهیم تمام جزئیات آبدار را به ساده ترین روش ممکن باز کنیم.

چطور شروع شدند

یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای پمپ کردن قیمت توکن، شیلینگ است. شیلینگ راهی برای تبلیغ سکه برای منافع سوداگرانه شماست. ایده پشت آن این است که هر چه مردم بیشتر بخرند، …

Source link