برنامه BEVM Visionary Builders (BVB) یک برنامه تشویقی 60 میلیونی اکوسیستم را راه اندازی می کند

**هنگ کنگ، چین، 7 ژوئن 2024/Chainwire/–**BEVM یک برنامه تشویقی جدید به نام BEVM Visionary Builders (BVB) را به دنبال همکاری اخیر خود با کیف پول Binance برای رویداد airdrop اعلام کرده است.

مقدمه ای بر سازندگان چشم انداز BEVM

برنامه تشویقی اکوسیستم “Visionary Builders” که توسط BEVM راه اندازی شد، با هدف ارتقای توسعه 17 مسیر، از جمله DEX، وام دهی، استیبل کوین و موارد دیگر است. از طریق مشارکت جامعه و ارزیابی چند بعدی، این برنامه در مجموع 60 میلیون دلار به پروژه ها و کاربران برجسته پاداش می دهد.

این برنامه همچنین یک مکانیسم رای گیری در جامعه را معرفی می کند. تیم‌های پروژه شرکت‌کننده می‌توانند پایگاه کاربر فعال خود را از طریق رای‌گیری زنجیره‌ای، که یک بعد مهم برای ارزیابی پروژه است، نشان دهند. کاربرانی که در رای گیری زنجیره ای شرکت می کنند نه تنها ایردراپ های ORDINALS•RUNE بلکه توکن های BEVM را نیز دریافت خواهند کرد.

در حال حاضر، برنامه Visionary Builders برای برنامه ها باز است. تیم های پروژه علاقه مند می توانند فرم را در بخش اکوسیستم وب سایت BEVM پر کنند یا مستقیماً از طریق این لینک درخواست دهند: فرم درخواست BEVM Visionary Builders

روند درخواست برنامه Visionary Builders به ​​شرح زیر است:

  1. تیم های پروژه فرم درخواست را پر می کنند.
  2. پس از گذراندن بررسی، پروژه ها در لیست …

Source link