برنامه نویس C # از راه دور تحت تعقیب: لیست داغ شرکت هایی که در جستجوی توسعه دهندگان از راه دور هستند

عکس پروفایل FlexJobs Hacker Noon

@FlexJobsFlexJobs

FlexJobs یک سرویس شغلی آنلاین برتر برای متخصصانی است که بدنبال کار انعطاف پذیر هستند (www.flexjobs.com).

توسعه دهندگان نرم افزار با دانش C # هستند مورد تقاضا توسط طیف گسترده ای از شرکت ها، به ویژه برنامه هایی که برنامه های مایکروسافت را ایجاد یا کار می کنند. C # یک زبان برنامه نویسی است که معمولاً برای ساخت برنامه های تحت وب و کلاینت سرور استفاده می شود.

یک برنامه نویس با تجربه C # می تواند بسیاری از جنبه های توسعه برنامه ، از جمله عملکرد ، مقیاس پذیری ، آزمایش و امنیت را مدیریت کند. توسعه دهندگان C # روی برنامه های مدرن دسک تاپ و فرایندهای backend که برنامه های وب را تأمین می کنند کار می کنند.

توسعه نرم افزار ، که شامل توسعه دهندگان C # است ، یک است رشته شغلی پرسود و با رشد بالا. براساس اداره آمار کار (BLS) ، متوسط ​​حقوق سالانه توسعه دهندگان نرم افزار 107،510 دلار در سال 2019 بوده است و رشد اشتغال پیش بینی شده در این زمینه تا سال 2029 سرسام آور 22٪ است!

از آنجا که بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار می توانند از راه دور کار کنند ، موقعیت های C # کار از خانه به طور فزاینده ای رایج می شود. این 10 شرکت اخیراً مشاغل C # از راه دور را در FlexJobs پست کرده اند!

توجه داشته باشید:

FlexJobs یک است خدمات اشتراک برای افراد جویای کار که دارای مشاغل انعطاف پذیر و از راه دور است. با رتبه A + از دفتر تجارت بهتر، هزینه های اشتراک ماهانه به ما امکان می دهد به طور کامل …