برنامه نویسی API نیازی به سختی ندارد

تصویر
عکس پروفایل WSO2 Hacker Noon

@wso2WSO2

WSO2 روش ایجاد و ارائه و مقیاس گذاری شرکتها با استفاده از اولین رویکرد API را ساده و ساده می کند

API بیانگر توانایی سازمانها برای استفاده همه است. به عنوان مثال ، API های نقشه بیانگر قابلیت های نقشه Google ، API های پرداخت بیانگر تجارت PayPal هستند ، در حالی که API های AI بیانگر تخصص AI برای گوگل ، آمازون ، مایکروسافت و دیگران هستند. تعداد زیادی از این API ها وجود دارد که ده ها هزار حساب می کنند و میلیون ها درخواست را ارائه می دهند.

API ها همچنین واحد استفاده مجدد برای cloud هستند. دقیقاً همانطور که بیشتر برنامه های دوران قبل از ابربرداری با استفاده مجدد از کتابخانه ها ساخته شده اند ، بیشتر برنامه های بومی ابر نیز با استفاده مجدد از API ها در اجرای آنها ساخته می شوند. اتصال و ترکیب مجدد این قابلیت ها برای استارتاپ ها بسیار ارزشمند خواهد بود. یک شرکت نوپا می تواند با استفاده از خدماتی مانند SendGrid® ، Twilio ، Stripe ، Lob و غیره سریعتر به بازار برود. اغلب این کار باعث می شود که API های آنها با هم کار کنند.

علاوه بر این ، با اتصال و ترکیب مجدد این قابلیت ها ، می توانیم تجربه های دیجیتالی ایجاد کنیم که سبک زندگی مشتری را ارتقا می بخشد (به عنوان مثال ، یک برنامه برای مدیریت همه امور مالی ما یا یک برنامه جدید برای ترغیب مصرف کنندگان به سفارش مبلمان شما). برخی از این ایده ها می توانند منجر به راه اندازی بعدی ، تغییر جهان یا Google بعدی شوند. به عنوان مثال ، مقرراتی مانند PSD2 (یک …