برنامه شریک جدید آژانس Bluehost برای آژانس های وردپرس

Bluehost یک برنامه شریک را اعلام کرد که به صراحت برای پشتیبانی از آژانس های وردپرس و فریلنسرهایی که به مشاغل کوچک تا متوسط ​​(SMB) خدمات ارائه می دهند، طراحی شده است. این برنامه فرصت های درآمدزایی را در قالب کمیسیون، تخفیف های انحصاری، خدمات مشتری اولویت دار و سایر مزایا ارائه می دهد که به آژانس ها کمک می کند پایگاه مشتریان خود را رشد دهند و درآمد بیشتری کسب کنند.

بر روی وب سایت های وردپرس تمرکز کنید

Bluehost یکی از اعضای فعال جامعه وردپرس است که شامل کمک به توسعه هسته وردپرس با حمایت مستقیم از شش مشارکت کننده اصلی وردپرس است. Bluehost برای ارائه محصولات، جامعه، خدمات و فرصت‌های درآمدزایی که با اهداف آژانس‌های توسعه مبتنی بر وردپرس و فریلنسرهایی که به SMB‌ها خدمات می‌دهند، همسو هستند، موقعیت خوبی دارد.

یکی از عناصر کلیدی برنامه شریک آژانس، Bluehost Cloud است، یک پلتفرم میزبانی مدیریت شده وردپرس که یک SLA 100٪ آپتایم را ارائه می دهد. وردپرس Cloud مدیریت شده Bluehost به عنوان یک راه حل ایمن با کارایی بالا طراحی شده است که آن را برای فریلنسرها و آژانس هایی که به میزبانی عملکردی وابسته هستند ایده آل می کند.

مزایای انحصاری برای آژانس های شریک

پذیرش در این برنامه به آژانس ها امکان دسترسی زودهنگام به برنامه ارجاع (کمیسیون) Bluehost، تخفیف محصولات، آموزش وبینارها، دسترسی به پشتیبانی مشتریان اولویت دار و عضویت در شبکه انحصاری LinkedIn را می دهد.

طبق اعلام Bluehost:

با همکاری با Bluehost، آژانس‌ها اکنون می‌توانند خدمات مشتری با بالاترین کیفیت، تخصص وردپرس و برخی از جامع‌ترین محصولات میزبانی از جمله Bluehost Cloud، Yoast SEO و افزونه‌های تجارت الکترونیک را به مشتریان خود ارائه دهند.

برنامه شریک آژانس Bluehost منابعی را در اختیار آژانس‌های وردپرس و فریلنسرها قرار می‌دهد تا خدمات خود را ارتقا دهند، جریان‌های درآمد جدیدی ایجاد کنند و منابعی را برای ارائه نتایج برتر برای مشتریان خود ارائه دهند. این یک مشارکت برد-برد است که ممکن است ارزش بررسی را داشته باشد.

از صفحه برنامه شریک Bluehost دیدن کنید:

کاربردهای اولیه: معرفی برنامه شریک آژانس Bluehost.

اطلاعیه رسمی را اینجا بخوانید:

Bluehost فرصت های جدیدی را برای آژانس های وردپرس باز می کند

تصویر ویژه توسط Shutterstock/Shift Drive

Source link