برنامه بدون سرور خود را با ویژگی های جدید Dashbird مقیاس بندی کنید

عکس پروفایل نویسنده

@taavi-rehemagiTaavi Rehemägi

مدیر عامل شرکت Dashbird. 13 سال تجربه به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و 5 سال ساخت برنامه های بدون سرور.

فضای بدون سرور نسبتاً جدید است و به سرعت در حال تغییر و بهبود است (فقط به لیست هیولاهای راه اندازی و به روزرسانی های re: Invent نگاه کنید). برای نگهداری و حفظ کارایی بالا ، توسعه دهندگان بدون سرور نیز باید این کار را انجام دهند. این جمع بندی تمام ویژگیهای قابل مشاهده و بدون سرور پیشرفته Dashbird است که در سال 2020 راه اندازی شده است و به کاربران بدون سرور در عیب یابی و مقیاس بهتر در سال 2021 کمک می کند.

پس بزن که بریم!

فهرست

قبلاً به طور انحصاری به AWS Lambda سرویس می دادیم ، اوایل سال جاری ، Dashbird خدمات AWS بیشتری را برای نظارت ، مشاهده و بهینه سازی بدون سرور به لیست ما اضافه کرد. لیست موجودی شامل:

افزودن این خدمات و منابع ابزاری به پلتفرم نظارت بر Dashbird ، استقلال و درک بیشتری از زیرساخت های بدون سرور به شما می دهد. Dashbird با توانایی بررسی جزئیات ، تنظیم هشدارها و تماشای روندها و الگوها ، پیشنهاد می دهد یکی از کاملترین سیستم عاملهای قابل مشاهده بدون سرور امروزه. همه بدون هیچگونه تغییر کد یا تغییر معماری. شما فقط باید الگوی CloudFormation را در AWS خود نصب کنید و می توانید دریافت خودکار از پیش پیکربندی شده را دریافت کنید …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Subpoena سفارش Cloudflare را می دهد تا هویت آپلود کنندگان را تحویل دهد