بررسی های اجمالی هوش مصنوعی گوگل به دلیل دادن پاسخ های خطرناک و اشتباه مورد انتقاد قرار گرفته است

گوگل در حال حاضر احمق به نظر می رسد. و مرورهای هوش مصنوعی مقصر هستند.

مرورهای هوش مصنوعی گوگل پاسخ های نادرست، گمراه کننده و حتی خطرناکی داده است.

این واقعیت که گوگل در پایین هر پاسخ یک سلب مسئولیت دارد (“هوش مصنوعی مولد آزمایشی است”) نباید بهانه ای باشد.

چه اتفاقی می افتد. پاسخ‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی گوگل، پوشش رسانه‌های اصلی منفی زیادی به دست آورده‌اند، زیرا مردم نمونه‌های متعددی از شکست‌های نمای کلی هوش مصنوعی را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

فقط به تمام پوشش ها نگاه کنید:

مرورهای هوش مصنوعی Google News ناموفق بود

چند نمونه از بررسی اجمالی هوش مصنوعی گوگل:

  • گوگل فواید دویدن با قیچی را برای سلامتی شرح داده است:
Run With Scissors Ai Reviews GoogleRun With Scissors Ai Reviews Google
  • گوگل مزایای سلامتی حمام کردن با توستر را شرح داده است:
مزایای سلامتی توستر حمام مرورهای Google Aiمزایای سلامتی توستر حمام مرورهای Google Ai
  • گوگل گفت سگی در NHL بازی کرده است:
بررسی اجمالی سگ Nhl Aiبررسی اجمالی سگ Nhl Ai
  • گوگل پیشنهاد کرد از چسب غیر سمی برای چسبندگی بیشتر سس پیتزا استفاده شود. (این توصیه ظاهراً به نظر 11 ساله Reddit برمی گردد.)
چسب پیتزا پنیر Google Ai Overivewsچسب پیتزا پنیر Google Ai Overivews
  • گوگل گفت ما یک رئیس جمهور مسلمان داریم – باراک اوباما (که مسلمان نیست):
بررسی اجمالی مسلمانان Google Aiبررسی اجمالی مسلمانان Google Ai
  • گوگل گفته است که باید حداقل یک سنگ کوچک در روز بخورید (این توصیه را می توان در The Onion که مقالات طنز منتشر می کند دنبال کرد):
Eat Rocks مرورهای Google AiEat Rocks مرورهای Google Ai
به نظر می‌رسد که «پول، زندگی شما» در بررسی‌های کلی هوش مصنوعی کاربرد ندارد.  گوگل به کاربران توصیه می کند با قیچی بدوند، با چسب بپزند و سنگ بخورند.به نظر می‌رسد که «پول، زندگی شما» در بررسی‌های کلی هوش مصنوعی کاربرد ندارد.  گوگل به کاربران توصیه می کند با قیچی بدوند، با چسب بپزند و سنگ بخورند.

گوگل احمق به نظر می رسد مقاله من، 7 سند رتبه‌بندی جستجوی Google که باید در نمایشگاه‌های آزمایشی ضدانحصار مشاهده شود، شامل اسلایدی است که در حال حاضر پس از همه پوشش‌های مرورهای هوش مصنوعی گوگل در چند روز گذشته، مناسب‌تر است:

گوگل به نظر احمقانه استگوگل به نظر احمقانه است

آنچه گوگل می گوید. یکی از سخنگویان گوگل در پاسخ به سوال Business Insider در مورد این پاسخ های هوش مصنوعی وحشتناک، گفت که این نمونه ها “پرسش های بسیار کمیاب هستند و نشان دهنده تجربیات بیشتر افراد نیستند” و افزود که “اکثریت قریب به اتفاق مرورهای هوش مصنوعی اطلاعات با کیفیت بالایی ارائه می دهند.”

  • سخنگو افزود: «ما قبل از راه‌اندازی این تجربه جدید آزمایش‌های گسترده‌ای انجام دادیم و از این نمونه‌های مجزا استفاده خواهیم کرد، زیرا به اصلاح کلی سیستم‌های خود ادامه می‌دهیم.»

این کاملا درست است. رسانه‌های اجتماعی نمایشی کاملاً دقیق از واقعیت نیستند. با این حال، این پاسخ ها خوب نیستند و گوگل مالک محصول تولید کننده آنها است.

همچنین، استفاده از این بهانه که این سؤالات «نادر» هستند، عجیب است، با توجه به سه روز پیش در Google Marketing Live، به ما یادآوری شد که 15٪ از پرس و جوها جدید هستند. جستجوهای نادر زیادی در گوگل وجود دارد، شوخی نیست. اما این بهانه ای برای پاسخ های مضحک، خطرناک یا نادرست نیست.

گوگل به جای این که بگوید “این پاسخ ها بد هستند و ما برای بهتر شدن تلاش خواهیم کرد” این پرس و جو را سرزنش می کند. انجام این کار خیلی سخت است؟

اما به نظر می رسد این الگوی گوگل در حال حاضر است. آنها به ما می گویند شواهدی را که همه می توانیم با چشم ببینیم رد کنیم. اورولی است.

چرا ما اهمیت می دهیم. مرورها و جستجوی هوش مصنوعی گوگل مشکلات اساسی و جدی دارند. اعتماد به جستجوی Google در حال از بین رفتن است – حتی اگر آلفابت هر سه ماه میلیاردها دلار درآمد داشته باشد. از آنجایی که این اعتماد از بین می رود، افراد ممکن است شروع به جستجو در جاهای دیگر کنند، که به آرامی کاهش می یابد و به عملکرد تبلیغ کنندگان آسیب می رساند و ترافیک ارگانیک به وب سایت ها را کاهش می دهد.

تاریخ تکرار می شود. این ممکن است برای کسانی از ما که بسیاری از مشکلات Google را در مورد قطعه های ویژه به خاطر داریم دوباره شبیه به دژاوو باشد. اگر به تجدید نظر نیاز دارید یا در سال 2017 نبودید، به شدت پیشنهاد می‌کنم مشکل «یک پاسخ واقعی» گوگل را بخوانید – زمانی که قطعه‌های برجسته خراب می‌شوند.

گوگ بسه اگر می‌خواهید بدترین مرورهای هوش مصنوعی گوگل و نتایج جستجو را در X دنبال کنید، ممکن است بخواهید دنبال کنید گوگ بسه یا #googenough. ای جی کوهن گفت او پشت حساب نیست، اما می داند کیست. اما این نام احتمالاً از مقاله عالی کوهن، یعنی It's Goog Enough الهام گرفته شده است!


Source link