بررسی دوربین امنیتی Swann: مدل نورافکن Wi-Fi در فضای باز

عکس پروفایل نویسنده

در این بررسی دوربین امنیتی Swann ، ما به طراحی ، ویژگی ها و عملکرد دوربین Spotlight Wi-Fi در فضای باز Swann نگاه می کنیم.

در طول 30 سال گذشته ، شما در مورد Swann می شنیدید و به سیستم های دوربین متمرکز بر خرده فروشی صنعتی ، ساخته شده برای شرکت ها و نه خانواده های روزمره فکر می کنید. سوان سابقه طولانی در بازار امنیت دارد ، و این نشان می دهد ، اما تمایل دارد که در گذشته به جای دوربین های امنیتی کم هزینه برای خانواده ها ، بر روی سیستم های مدار بسته تمرکز کند.

خوشبختانه ، به تازگی انتهای بهتری داشته ایم زیرا Swann دامنه دوربین های امنیتی Wi-Fi خود را برای کاربران خانگی به روز کرده و دوربین Swann Wi-Fi Spotlight Outdoor جدید دارای ویژگی هایی است که می تواند به محافظت از قسمت بیرونی شما کمک کند. خانه بیایید به آنچه محصول برای ما ذخیره کرده است ، غوطه ور شویم.

بررسی طراحی دوربین امنیتی Swann

Swann ، شرکت متولد استرالیا ، دوربین بیرونی Wi-Fi Spotlight Outdoor خود را به بازار عرضه کرده است و مطمئناً آنقدر محکم است که می تواند با هر عنصری در آب و هوا کنار بیاید.

از خارج ، دوربین در یک پوشش پلاستیکی بسیار جامد متراکم شده است که برای محافظت در برابر باران شدید ، و همچنین گرد و غبار و آوار که ممکن است به هر طریقی به آن آسیب برساند ، دارای درجه IP66 است. دوربین به یک صفحه نصب به همان اندازه محکم متصل شده است ، و Swann شامل مجموعه ای از پیچ ها و …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور