برج آمریکایی تجارت هند را با معامله 2.5 میلیارد دلاری می فروشد | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — شرکت برج آمریکایی موافقت کرد که فعالیت های خود در هند را به یکی از شرکت های وابسته به Brookfield Asset Management در قراردادی به ارزش 2.5 میلیارد دلار به شرکت شبکه ای ایالات متحده بفروشد.

آمریکن تاور گفت انتظار می رود این قرارداد در نیمه دوم سال 2024 بسته شود. به گفته این شرکت، شرکت آمریکایی قراردادی را برای فروش کسب‌وکار به یک تراست سرمایه‌گذاری زیرساختی با حمایت یکی از شرکت‌های وابسته بروکفیلد منعقد کرده است.

این فروش به American Tower اجازه می‌دهد تا روی برج‌های مخابراتی و مراکز داده در بازارهایی مانند ایالات متحده تمرکز کند. شرکت سرمایه گذاری بروکفیلد روی رشد در هند شرط بندی می کند که اقتصاد آن از سایر کشورهای بزرگ پیشی گرفته است و استفاده از گوشی های هوشمند به سرعت در حال افزایش است.

برج آمریکایی در سال 2007 فعالیت خود را در هند آغاز کرد و طبق وب سایت آن، مجموعه آن در این کشور به بیش از 75000 برج افزایش یافته است و به بزرگترین تجارت خارج از کشور تبدیل شده است. این شرکت به تمام ارائه دهندگان خدمات مخابراتی بزرگ کشور خدمات می دهد.

سهام آمریکن تاور در سال گذشته تغییر چندانی نکرده است و ارزش بازاری 100 میلیارد دلاری به این شرکت داده است. Citigroup و CDX Advisors مشاوران مالی American Tower هستند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور