برترین خدمات رایگان و پولی VPN در سال 2021

عکس پروفایل دیمیتری لیکو هکر ظهر

@dmitry.leijkoدیمیتری لیکو

کارآفرین ، صاحب محصول ، متخصص سئو ، علاقه مند به ارزهای رمزنگاری شده. همه شما باید بدانید؛) [email protected]

VPN یک اتصال ایمن از طریق اینترنت ایجاد می کند. به ساده ترین اصطلاحات ، به عنوان یک تونل بین کامپیوتر و سرور کار می کند. هر بار که آنلاین می شوید ، تمام داده هایی که ارسال می کنید رمزگذاری شده و محافظت می شوند. در عصر دیجیتال ، زمانی که امنیت سایبری یکی از نگرانی های عمده مردم جهان است ، VPN چیزی بیشتر از ابزاری برای ارتقا web عملکرد وب است. این یک ضرورت است. به همین دلیل است که هر ساله تعداد کاربران VPN افزایش می یابد. تا پایان سال 2020 ، 1/27٪ از مردم جهان از خدمات VPN استفاده می کنند.

احتمالاً همه ما در مورد VPN شنیده ایم ، بسیاری از ما حتی می دانیم برای چه مواردی استفاده می شود. اما وقتی صحبت از یک تعریف مستقیم می شود ، همه افراد قادر به تشخیص معنای VPN نیستند. و کاملاً طبیعی است. اگر می دانید چرا به این نیاز دارید ، در عملکرد آن تفاوتی ایجاد نمی کند. با این حال ، اگر می خواهید بهترین سرویس VPN را انتخاب کنید ، باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید. به شرط آگاهی کامل از موضوع ، در اینجا لیستی از ارائه دهندگان VPN با رتبه بالا ارائه شده است.

بهترین VPN های پرداخت شده:

  1. ExpressVPN – عملکردی ترین
  2. NordVPN – بهترین ویژگی های گمنامی ؛
  3. CyberGhost — انعطاف پذیرترین ابزار ؛
  4. Surfshark – بهترین برای پخش جریانی.
  5. سریعترین VPN؛
  6. اینترنت خصوصی …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>