برای اولین بار بیت کوین خریداری می کنید؟ از اینجا شروع کنید

عکس پروفایل نویسنده

@DataGeneralistاستیون فینکلشتاین

متخصص تجزیه و تحلیل داده ها. من یادداشت ها ، درس ها و ابزارهایی را برای تجزیه و تحلیل داده ها و سرمایه گذاری منتشر می کنم.

کلمه “Bitcoin” را در هر مکالمه به زبان بیاورید و می توانید کل اتاق را فوراً مورد توجه خود قرار دهید. کلمات یا اصطلاحات زیادی از این نوع قدرت در جامعه برخوردار نیستند. این کودک در سن 12 سالگی در آستانه ورود به مرحله عصیان خود است. مشترک شدن در اثر Lindy ، احتمال دارد که بیت کوین 12 سال دیگر دوام بیاورد. آیا می توانید 12 سال یا بیشتر این دیوانگی را کنترل کنید؟ از همه مهمتر ، آیا اگر حداقل اندکی پول برای رمزنگاری سرمایه گذاری نکنید ، می توانید از FOMO زنده بمانید؟

برای اینکه صریح بگویم ، من در اینجا نیستم تا توضیح دهم بیت کوین یا ارزهای رمزپایه چیست یا شما هستید باید روی آنها سرمایه گذاری کنید این موضوع می تواند یک پایان نامه کامل باشد و صادقانه بگویم ، من فاقد صلاحیت هستم (افشای وب سایت). در عوض ، من تصمیمات و گزینه های مهم برای شروع سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری را شرح می دهم ، اگر تصمیم بگیرید که به حزب بپیوندید. در این راهنما ، یک پیوند پیوسته برای کمک به شما در یادگیری بیشتر درباره رمزنگاری و بلاک چین وجود دارد. قبل از سرمایه گذاری در این دارایی ها ، داشتن درک مناسب از فضای رمزنگاری بسیار توصیه می شود.

شروع کار با بیت کوین

برای شروع در این سفر ، من این را توصیه می کنم …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور