برادر بزرگ چشم به راه Crypto است

ایالات متحده در حال سقوط رمز ارز در قانون سرمایه گذاری زیرساخت ها و مشاغل (HR 3684) و ساختار بازار دارایی های دیجیتال و قانون حمایت از سرمایه گذاران است. این لایحه رمزنگاری حریم خصوصی و خودمختاری را که بسیاری را به سوی خود جذب می کند ، حذف می کند. ارزش بازار رمزنگاری به طور کلی در سال گذشته 220٪ رشد کرد و در هفته اول ماه مه 2021 به 2.43 تریلیون دلار رسید. IRS تصمیم گرفته است که رمزنگاری دیگر یک “کلاهبرداری یا یک مد” نیست ، زیرا پول برای “زیرساخت” باید از جایی ایجاد شود.

تصویر
عکس پروفایل Amanda Whitcroft Hacker Noon

آماندا ویتکرافت

سرپرست روابط عمومی SmartBlocks و بنیانگذار و مالک Panda PR & Marketing.

ریسک و پاداش DeFi

در دنیای DeFi ، توافق ناگفته ای در مورد ریسک/پاداش وجود دارد. این هزینه ای است که شخص برای حفظ حریم خصوصی و آزادی بیشتر نسبت به بانک های قدیمی و موسسات مالی سنتی ارائه می دهد. در حالی که برخی از افراد پروژه هایی را خریداری می کنند که در نهایت هزینه آنها برای سرمایه گذاری آنها تمام می شود ، مبادلات غیر متمرکز به مردم آزادی سرمایه گذاری بدون محدودیت های سنگین را می دهد.

که باید اینطور باشد. اگر مردم بخواهند خانه خود را برای خرید یک کیسه دوج کوین رهن دهند ، می توانند. اگر آنها می خواهند با خیال راحت بازی کنند و در پروژه های تأسیس شده در مبادلات امن سرمایه گذاری کنند ، می توانند. اگر مردم پول خود را از دست داده اند زیرا روی سکه جدید کار نکرده اند …