بدون سئو کلاه سیاه در وب سایت های بزرگسالان

جان مولر از گوگل پیشنهاد می کند از تکنیک های کلاه سیاه حتی در وب سایت هایی با محتوای 18+ استفاده نکنید. این هر ایده ای را که محتوای بزرگسالان تصویب می کند از بین می برد.

همانطور که در جریان جستجوی Google در تاریخ 4 دسامبر ذکر شده است ، ظاهراً افراد SEO در مورد استفاده از تاکتیک های کلاه سیاه در طاقچه های بزرگسالان “توصیه” می کنند.

از مولر خواسته می شود تا در مورد ایده برخی افراد که وب سایت های بزرگسالان با استفاده از SEO کلاه سیاه نتایج بهتری در جستجو می بینند ، اظهار نظر کند.

شخصی که س theال می کند می گوید بحث در این باره در سراسر وب و در درجه اول در تالارهایی مانند Reddit اتفاق می افتد.

برای آنچه ارزش دارد ، من در Reddit هرگونه بحث در مورد محتوای بزرگسالان و سئو کلاه سیاه را جستجو کردم اما نتوانستم چیزی پیدا کنم. جستجوی سریع وب نیز هیچ پست انجمن را بر نمی گرداند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

اگر این بحث ها در حال انجام است ، باید در مجامع خصوصی برگزار شود. با این وجود ، اگر در هنگام کار با یک سایت بزرگسالان ، خود را ترغیب به رفتن به کلاه سیاه کنید ، در اینجا آنچه مولر در مورد آن می گوید چیست.

پاسخ مولر به سئو کلاه سیاه برای وب سایت های بزرگسالان

مولر می گوید هرگز تکنیک های کلاه سیاه را به کسی پیشنهاد نمی کند. او هرگز مواردی را که در دستورالعمل های Google Webmaster نوشته نشده است ، توصیه نمی کند.

مولر می فهمد وقتی می بینید همه افراد در طاقچه خود دارند از چیزی دور می شوند ، ممکن است احساس کنید که شما نیز باید این کار را انجام دهید.

ممکن است موارد خاصی وجود داشته باشد که Google فقط تکنیک های مشکل ساز مورد استفاده برخی سایت ها را انتخاب نکند.

“من نمی توانم پیشنهاد كنم كه شما باید از روشهای كلاه سیاه استفاده كنید ، بنابراین از این نظر فقط می توانم به راهنمایی های ما در رابطه با آنچه توصیه می كنیم اشاره كنم.

من می فهمم که بعضی از افراد ممکن است بگویند “اوه ، خوب ، همه در طاقچه من این کار را به اشتباه انجام می دهند ، بنابراین من نیز باید این کار را انجام دهم.” و من نمی دانم ممکن است افرادی در طاقچه های خاص وجود داشته باشند که سیستم های ما به اندازه کافی تکنیک های توهین آمیز یا مشکل ساز را انتخاب نکنند. “

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

هیچ صحبتی وجود ندارد که استفاده از SEO کلاه سیاه تا چه مدت مورد توجه قرار نگیرد. گوگل همیشه در حال بهبود سیستم های خود است ، بنابراین موفقیت یک روش کلاه سیاه ممکن است فقط هفته ها یا ماه ها ادامه داشته باشد.

برای نتایج پایدارتر ، مولر دوباره به اسناد رسمی Google اشاره می کند. با این حال ، او اضافه می کند اگر این چیزی است که آنها واقعاً می خواهند انجام دهند ، از نظر جسمی نمی تواند مانع رفتن کلاه سیاه شود.

“اما ، منظورم این است که ، اگر از نظر من بخواهید به بلند مدت نگاه کنید ، و فقط به چیزی که ممکن است دو هفته یا دو ماه طول بکشد تمرکز نکنید ، تمایل دارم بیشتر به آنچه که ما مستند کرده ایم

منظور من این است که همه افراد چیزهای مختلفی را امتحان می کنند و گاهی اوقات بهترین توصیه برای شما مفید نیست بنابراین من نمی دانم. من نمی توانم از نظر جسمی مانع انجام کارهای کلاه سیاه در آنجا شوم. “

سپس از مولر خواسته می شود تا اطلاعات غلطی را که در انجمن های وب منتشر می شود و اینکه چگونه چنین عقاید قوی وجود دارد و کلاه سفید برای طاقچه های بزرگسالان کار نمی کند ، رسیدگی کند.

در پاسخ ، مولر س kindال را از بین برد و گفت: نباید به انجمن ها خیلی جدی توجه شود.

“به طور کلی در انجمن های آنلاین صحبت های زیادی وجود دارد و درک اینکه چه کسی واقعاً می داند در مورد چه چیزی صحبت می کند دشوار است. بنابراین همیشه ارزش این را دارد که با یک دانه نمک مصرف کنید. “

س questionال و پاسخ کامل را در زیر مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=C9dNFj0APvg

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور