بدهی فنی خود را هک کنید: چالش 1٪ بهتر هر روز

عکس پروفایل نویسنده

@دوپراتوردوروتی

فشار دادن دکمه confettituple مهندس ارشد نرم افزار ارشدautodesk

برای رشد بدهی های فنی و هک های موقتی در کد ما آسان است و وقت برای تمیز کردن سخت است! همه ما داستان های ترسناکی در مورد 6000 پرونده فایل خطی یا README کاملاً قدیمی داریم و برای مقابله با این مسائل برنامه ریزی می کنیم اما به نوعی آنها هرگز در اولویت قرار نمی گیرند. هرچه زمان می گذرد ، ظلم و ستم رشد می کند ، و وظایف به قدری طاقت فرسا می شوند که هرگز نمی خواهیم آنها را حل کنیم.

هر پایگاه کد بدهی دارد ، پس چگونه می توانیم متعهد به بهبود پایگاه کد خود شویم؟

از برنده های کوچک استفاده کنید

ما سیستم های پاداش داخلی داریم که می توانند هنگام رسیدن به هدفی احساس خوشبختی کنند. این احساسات مثبت به ما انگیزه می دهد که وظایف بیشتری را به عهده بگیریم. با این حال ، وقتی کاری بسیار بزرگ یا ناامید کننده است ، می توانیم دلسرد شده و انگیزه خود را از دست بدهیم.

نکته اصلی برای جلوگیری از دلسرد شدن این است که با کارهای کوچکتر و به راحتی قابل انجام کار شروع کنید. هنگامی که این پیروزی ها را به پایان رساندیم ، با آن احساس خوشبختی پاداش خواهیم گرفت و تمایل بیشتری برای پذیرش چالش های جدید داریم. با استفاده از این استراتژی پیروزی های کوچک ، می توانیم به راحتی عادت ایجاد کنیم. بنابراین ، با رفع یک مسئله کوچکتر در روز ، دیگر هرگز مجبور به مواجهه با بدهی های طاقت فرسا نخواهیم شد!

از قدرت اجتماع استفاده کنید

از یک دوست یا همکار خود دعوت کنید تا عادت کیفیت کد خود را در کنار شما ایجاد کند. ما هستیم…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  ردیاب های بلوتوث در مقابل ردیاب های GPS: تفاوت چیست