با Sentry: HackerNoon Company of Week آشنا شوید

یک هفته دیگر، یک هفته دیگر شرکت هفته ویژگی از HackerNoon پایگاه داده شرکت فناوری! این پایگاه داده منحصربه‌فرد HackerNoon شرکت‌های S&P 500 و استارت‌آپ‌های برتر سال را به طور یکسان رتبه‌بندی می‌کند.

این هفته ارائه می دهیم نگهبان – نظارت بر عملکرد برنامه های کاربردی خود میزبان و مبتنی بر ابر و ردیابی خطا. این هم یک راه حل منبع باز و هم یک راه حل ابر میزبان دارد. Sentry که در سال 2012 تأسیس شد، ارزش خود را تنها در 10 سال سه برابر کرد و به 3 میلیارد دلار رساند و در مجموع 217 میلیون دلار به دست آورد! 🦄 🦄 🦄

Sentry نه یک بلکه دو MASSIVE را اجرا کرده است مسابقات نوشتن در HackerNoon، حمایت از کلمات کلیدی مانند اشکال زدایی، نظارت بر، کارایی، و اشکال زدایی موبایل! با این مسابقات یک ساله، انجمن HackerNoon صدها داستان با میلیون ها مطالعه و ماه ها زمان مطالعه ایجاد کرده است – یک پیروزی بزرگ برای Sentry، HackerNoon و همکاران ما! نوشتن اطلاعیه های مسابقه را ببینید اینجا.

با نگهبان ملاقات کنید: #FunFact

آیا می دانید که Sentry به عنوان یک پروژه پرشور دو نفره شروع به حل مشکلات اشکال زدایی خود کرد؟ 10 سال بعد، این پروژه شخصی به یک اسب شاخدار سه گانه تبدیل شد! در اینجا نحوه اشتراک تیم Sentry در این رشد عظیم در تعداد آمده است: 4 میلیون توسعه دهنده و 100 هزار سازمان در 146 کشور در 6 قاره با 790 میلیارد رویداد پردازش شده ماهانه!

در اینجا پیام مدیر عامل شرکت میلین دسای در …

Source link