با MinIO در Equinix هزینه‌های داده‌های ابری را محدود کنید

ابر عمومی نحوه ساخت، استقرار و مدیریت برنامه های کاربردی شرکت ها را تغییر داد – بیشتر برای بهتر شدن. همانطور که شروع به کار می کنید، ابر عمومی زیرساخت ها، خدمات، فعال سازی و نگهداری را فراهم می کند تا به سرعت راه اندازی و اجرا شود. این مقیاس پذیری نهایی را تقریباً به صورت نامحدود، بالا و پایین ارائه می دهد تا منابع لازم را بدون توجه به بار برنامه شما در اختیار شما قرار دهد. شما اساساً می‌توانید با زیرساخت‌های کاملاً پشتیبانی شده با یک سوئیچ بین‌المللی شوید.

با گذشت زمان، داده‌های مربوط به مواردی مانند گزارش‌ها، ورودی مشتری و محتوای تولید شده برنامه می‌تواند شروع به جمع‌آوری کند، گاهی اوقات به پتابایت و در موارد بسیار نادر در سطح اگزابایت. بنابراین، داده‌هایی که لزوماً برای عملکرد فعال برنامه شما مورد نیاز نیستند، می‌توانند ناگهان با آمدن صورت‌حساب‌تان، شگفتی‌های ناخواسته را به همراه داشته باشند.

فقط این هم نیست. نزدیک به 60 درصد از هزینه های ابر عمومی متغیر است. در این وبلاگ، من در مورد اینکه چگونه MinIO و Equinix برای کمک به مقابله با این هزینه‌ها شریک شده‌اند، چگونه به شما کمک می‌کند شب‌ها از منظر عملیاتی بخوابید و نمونه‌ای در دنیای واقعی از دستاورد مشتری در پس‌انداز ارائه می‌دهم، صحبت خواهم کرد.

درباره MinIO و Equinix

Equinix “شرکت زیرساخت دیجیتال جهان” است. در سال 1998 در سیلیکون ولی تاسیس شد تا یک فروشنده باشد…

Source link