با Amazon IVS: HackerNoon Company of Week آشنا شوید

هی هکرها

به یکی دیگر از ویژگی های شرکت هفته خوش آمدید. هر هفته یک کسب و کار فناوری هیجان انگیز را از پایگاه داده شرکت فناوری خود به اشتراک می گذاریم که نشان خود را در اینترنت و در قلب و ذهن کاربرانش می گذارد.

این هفته ما خوشحالیم که آمازون IVS را مورد توجه قرار دهیم، راه حلی برای پخش زنده مدیریت شده که امکان پخش آسان ویدئوی زنده با تاخیر کم را در مقیاس فراهم می کند. Amazon IVS تضمین می‌کند که کاربران در سراسر جهان به ویدیوی بلادرنگ دسترسی دارند و به آنها امکان می‌دهد تجربیات زنده جذابی ایجاد کنند و در آن شرکت کنند.


با آمازون IVS آشنا شوید

Amazon IVS پلتفرم رایج پخش زنده شما نیست زیرا مخاطبان شما را نادیده نمی گیرد. در عوض، به توسعه‌دهندگانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های استریم نیستند، توانایی اضافه کردن ویدیوی زنده با تأخیر کم یا بی‌درنگ و فعال کردن تعامل با ویدیو در برنامه یا سایت خود را ارائه می‌دهد.

در اینجا چیزی است که Amazon IVS در مورد متفاوت بودن از سایر پلتفرم های پخش زنده مانند Twitch می گوید:

Amazon IVS یک راه‌حل پخش زنده مدیریت شده است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های ویدیوی زنده تعاملی خود را بسازید تا با افزایش تعامل، بدون فرستادن بینندگان به وب‌سایت دیگری، ارتباط ارزشمندی با مخاطبان خود ایجاد کنید. توییچ و دیگر پلتفرم‌های پخش زنده به کاربران امکان می‌دهند محتوای خود را میزبانی و پخش کنند، بنابراین شما می‌توانید…

Source link