با پادکست جدید مرکز داده ، Google افراد را در درجه اول قرار می دهد.

گوش دادن به “جایی که اینترنت زندگی می کند،”پادکست Google درباره مراکز داده.

چندی پیش بود که جهان سر خود را از مفهوم اینترنت می خاراند. همانطور که بزرگتر شده ایم و می فهمیم که چگونه کار می کند و چه کاری برای ما انجام می دهد ، ما همچنین می توانیم به اتصالاتی که ایجاد می کند اعتماد کنیم. اینترنت به چنان بخشی گسترده از زندگی ما تبدیل شده است که مردم دیگر از پرسیدن آن دست کشیده اند چی این است و اکنون یک کنجکاوی جدید پدیدار شده است: فقط جایی که اینترنت است – و افرادی که از 24/7 در دسترس بودن آن اطمینان حاصل می کنند چه کسانی هستند؟

اینها س theالاتی است که تصمیم گرفتیم در مجموعه پادکست اخیر Google به آنها پاسخ دهیم ، جایی که اینترنت زندگی می کند. علاوه بر زیرساخت های فیزیکی و فناوری هایی که اینترنت را ممکن می سازد ، قسمت ها به افرادی که برنامه ها ، وب سایت ها ، محتوای پخش جریانی و جلسات آنلاین ما را نگه دارند متمرکز هستند. اگر اینترنت باشد زندگی می کند جایی ، این پادکست افراد و جوامعی را که عملکرد آن را حفظ می کنند برجسته می کند. با وجود تمام وابستگی ما به برنامه های وب برای اتصال ، یادگیری ، کار و بازی ، تعداد بسیار کمی از افراد درک درستی از مراکز داده یا نحوه کار آنها دارند.

اگر در یک سال گذشته چیزی یاد گرفته ایم ، جدا از اینکه چقدر می توانیم مقاومت کنیم وقتی در مقابل مشکلات بهم می چسبیم ، این وابستگی ما به یکدیگر است. بخشی از این وابستگی تمایل به به اشتراک گذاشتن و شنیدن داستان ها ، انسان سازی و درک تجربیات یکدیگر است. و به ویژه در سال گذشته ، وقتی COVID-19 مانع از مشاهده شخصاً همدیگر شده است ، افرادی که در مراکز داده کار می کنند به جلوگیری از فرسودگی بافت اجتماعی کمک می کنند.

در قسمت سوم پادکست ، با عنوان “وقتی مرکز داده به شهر آمد” ، شهردار بابا هیوز از بریجپورت ، آلاباما ، داستان اولین مرکز داده گوگل در ایالت وی را تعریف می کند. او با گروهی از گوگلرها و رهبران جامعه همراه شده است ، همه صحبت از رابطه ای است که بین مرکز داده و جامعه ایجاد شده است.

به عنوان رئیس جهانی توسعه اقتصادی و اجتماعی ، دوست دارم اینترنت را بزرگترین پل جهان بدانم. این افراد ، ایده ها و داستان ها را در هر زمان و مکان به هم متصل می کند. و مانند یک پل ، ارزش واقعی یک مرکز داده بیش از مجموع مواد و فناوری های آن است – ارزش آن در روابط ، روابط و رشد اقتصادی است که تسهیل می کند.

واقعیت این است که مراکز داده خانه هایی برای پیشرفت هستند که فراتر از سخت افزار است. این مردم و همچنین فناوری ها و زیرساخت ها هستند که این پیشرفت را امکان پذیر می کنند. اما در بیان داستان های ما ، صنعت مرکز داده اغلب جنگل درختان را از دست داده است (یا برای ایجاد یک قیاس خاص صنعت ، محوطه دانشگاه سرورها را از دست داده ایم). ما اغلب پیشرفتهای تکنولوژیکی پیش زمینه ای را درنظر گرفته ایم در حالی که نبوغ و همکاری انسانی را که این پیشرفتها را ممکن می سازد نادیده می گیریم.

با جایی که اینترنت زندگی می کند، ما دریافته ایم که پادکست می تواند یک رسانه استثنایی برای بیان داستان مراکز داده باشد ، تا حدی به این دلیل که ما قادر به شنیدن داستان ها و صدای افرادی هستیم که اینترنت را فعال نگه می دارند. جایی که اینترنت زندگی می کند به ما امکان می دهد تا در زندگی کارمندان مرکز داده و اعضای جامعه به کاوش دقیق و دقیق بپردازیم.

هر زمان که ما یک مرکز داده جدید ایجاد می کنیم ، بخشی از یک جامعه موجود می شویم – و از آنجا که مراکز داده همچنین فناوری های جدید ، شیوه های پایداری جدید ، مشاغل جدید و قراردادهای جدید را به مشاغل محلی می آورند ، ما اغلب به بخش قابل توجهی از جامعه تبدیل می شویم. داستان نیز هست.

به عنوان یک صنعت ، مهم این است که ما فقط داستان های خود را بیان نکنیم ، بلکه از جوامعی که در آن فعالیت می کنیم دعوت کنیم تا داستان های خود را نیز به اشتراک بگذارند. زیرا هرچه بیشتر گوش دهیم ، ارزش بیشتری می توانیم بیاوریم. و رهبران اجتماع بهتر می دانند که جوامع خاص خود برای شکوفایی چه نیاز دارند. با دعوت از انجمن های مرکز داده برای بیان داستان های خود ، ما همچنین روش های ارزشمندی را یاد می گیریم که می توانیم اهداف آنها را پیش ببریم و به یک کمک حیاتی در تلاش های اقتصادی و اجتماعی آنها تبدیل شویم.

مردم و مشاغل اطراف یک مرکز داده از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار هستند زیرا ما تلاش می کنیم تا مهمانان خوب زمین و منابع باشیم ، یک همسایه دوستانه و مفید باشیم و یک بخش اساسی از توسعه اقتصادی و رشد منطقه ای باشیم. ما به ما کمک می کنیم تا از طریق کمک به مردم در به اشتراک گذاشتن ایده ها و داستان های خود با یکدیگر ، به اتصال جهان کمک کنیم. اما هرگز فراموش نمی کنیم که برای اتصال جهان ، ابتدا باید بر جوامع محلی تمرکز کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>