با نویسنده آشنا شوید: دریل بیلیس، مهندس نرم افزار، مشارکت کننده HackerNoon

پس بیایید شروع کنیم! . برای ما کمی در مورد خودتان بگویید به عنوان مثال، نام، حرفه و علایق شخصی.

سلام! نام من داریل بیلیس است. من یک مهندس نرم افزار از لیورپول هستم که اکنون در لندن در بریتانیا مستقر هستم. من بیش از 10 سال تجربه در کمک به موفقیت کسب و کارها از طریق نرم افزار دارم. خواه کمک به تنظیم یک استراتژی فنی، ایجاد یک تیم یا ایجاد ویژگی‌ها بر اساس الزامات باشد، من می‌توانم به شما و کسب‌وکارتان کمک کنم تا به سطح بعدی بروید.

دور از صفحه کلید، دوست دارم با مطالعه، بازی کردن و بازدید از مکان های جدید استراحت کنم.

جالب هست! آخرین داستان Hackernoon Top شما درباره چه بود؟

آخرین داستان من در مورد چگونگی رشد صنعت نقشه برداری موبایل در چند سال آینده است. همچنین نشان می‌دهد که چگونه توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از Jetpack Compose برای ساخت برنامه‌ها با استفاده از Google Maps درگیر شوند. Jetpack Compose یک روش جدید برای ایجاد رابط کاربری برای دستگاه‌های اندرویدی است و به سرعت به روش ترجیحی مهندسان اندروید برای ساخت برنامه تبدیل شده است.

من بسیاری از دوران حرفه‌ای خود را صرف کار با نقشه‌ها کرده‌ام، بنابراین از اینکه دیدم Google Maps در فوریه 2022 شروع به پشتیبانی از Jetpack Compose کرد، هیجان‌زده شدم. نتیجه این داستانی بود که در سال 2023 نوشتم و در اواخر سال درباره آن صحبت کردم. من واقعا خوشحالم که می بینم با این همه مشتاقانه به عنوان یک داستان برتر در HackerNoon تبلیغ می شود.

آیا معمولاً در موارد مشابه می نویسید …

Source link