با تمرکز و از بین بردن عوامل حواس پرتی – راهنمای راهنما

عکس پروفایل نویسنده

@vinitabansalوینیتا بانسال

علاقه مند به فن آوری ، علاقه مند به ایجاد تیم های بزرگ و سازمان های مقیاس پذیر

در جهانی که برای وقفه طراحی شده است ، همه ما در معرض حواس پرتی هستیم.

حس موفقیت که از تولید پاداش های بزرگ کاری حاصل می شود و به ما انرژی می دهد تا برای کارهای بیشتر تلاش کنیم ، در انجام وظایف خود بهتر عمل کنیم و خروجی با کیفیت بالاتری تولید کنیم.

ما برای دستیابی به تعالی تمام اطلاعات ، ابزارهای مناسب و منابع لازم را دراختیار داریم و با این وجود به ندرت شاهد آن هستیم.

احساسی که اکثر مردم هنگام کار توصیف می کنند ، احساس تسکینی است که پس از اتمام کار حاصل می شود. آنها نمی خواهند این تجربه را دوباره تجربه کنند و از ایده مجبور شدن دوباره به آن متنفر هستند.

به راحتی می توان این احساس را به عنوان کمبود منابع مناسب ، پیچیدگی کار یا داشتن زمان کمتری برای تولید کار با کیفیت بالا ارزیابی کرد. اما ، آیا واقعیت این است؟

فعالیتهایی که توجه ما را از وظیفه مورد نظر منحرف می کنند ، از تمرکز ما جلوگیری می کنند و ما را از استفاده بهینه از وقت منحرف می کنند ، کمک بسیاری به عدم توانایی ما در دستیابی به بهترین نتایج ممکن می کند.

حواس پرتی ذهن و زمان ما را هنگامی که بیرون از خانه برای انجام کارهای معنادار خارج می شویم ، ربوده است. وقتی دیگر کاری را که انجام می دهیم متوقف کرده و مشغول حواس پرتی می شویم ، اجازه می دهیم فعالیت ما از بین برود …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آیا می توانم وام های بهتر از LendingClub را درجه بندی کنم؟