با بای بیت: شرکت منتخب هفته HackerNoon آشنا شوید

استقبال بسیار گرم از دیگری شرکت هفته ویژگی! هر هفته، ما یک برند فناوری عالی را از خود معرفی می کنیم پایگاه داده شرکت فناوری، نشان همیشه سبز خود را در اینترنت ایجاد می کنند. این پایگاه‌داده منحصر به فرد HackerNoon شرکت‌های S&P 500 و استارت‌آپ‌های برتر سال را به طور یکسان رتبه‌بندی می‌کند.

این هفته، شریک وبلاگ نویسی تجاری خود را معرفی می کنیم، بای بیت– یکی از برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال که خدمات ارز دیجیتال و راه‌حل‌های محصول را برای خرده‌فروشان و تاجران سازمانی ارائه می‌دهد. بایت که میلیون ها نفر در سراسر جهان به آن اعتماد داشتند، در مدت کوتاهی نام خود را به دست آورد.

در اینجا پیشینه شروع و رشد استثنایی Bybit by استبن ژو، بنیانگذار و مدیرعامل:

“شروع بای بیت با شناخت تیم از پتانسیل ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین به اکوسیستم مالی تقویت شد. ژو در مورد چگونگی شناسایی مشکلات رایج معامله گران ارزهای دیجیتال از جمله ناکارآمدی در تجربیات کاربر، محدودیت های نقدینگی و پشتیبانی ناکافی از مشتری صحبت می کند. در مراحل اولیه کسب‌وکار، بای‌بیت با چالش‌های قابل توجهی مواجه بود، اما عزم و اشتیاق تزلزل‌ناپذیر آن‌ها را به سمت جلو سوق داد، آنها تلاش خود را برای ایجاد یک زیرساخت قوی انجام دادند که بتواند حجم بالایی از معاملات را در خود جای دهد و در عین حال امنیت دارایی‌های مشتری را در اولویت قرار دهد.

Source link