با افتتاح دومین مقر آمازون در ویرجینیا، همسایه ها خود را آماده می کنند | دانش مرکز داده

زمانی که تارسی دانلوپ برای اولین بار بیش از یک دهه پیش به محله ویرجینیای شمالی نقل مکان کرد، این منطقه دقیقاً به خاطر شخصیتش شناخته شده نبود.

یک “مگابلاک” در منطقه کریستال سیتی آرلینگتون به یک میدان باز نگاه می کرد. پیاده روی او به سمت مترو از مسیری خاکی گذشت. این تکه از ساختمان های بلند بتنی نیمه پر تا حد زیادی به عنوان سرزمینی کسل کننده تلقی می شد – سرزمینی که به جز اجاره بهای کمتر از برخی از محله های DC در آن سوی رودخانه، چیزی برای ارائه نداشت.

اما از آنجایی که آمازون قرار است این هفته به طور رسمی اولین بخش اصلی دفتر مرکزی جدید خود در ساحل شرقی را افتتاح کند – مجموعه ای از برج های براق و سفارشی ساخته شده در خیابان از ساختمان دانلوپ – این کارمند غیرانتفاعی 36 ساله می گوید که از قبل می تواند تحولی را که بیرون از پنجره او رخ می دهد را ببینید.

در آرلینگتون، ورود این شرکت – که جف بزوس، مؤسس آن، صاحب روزنامه واشنگتن پست است و پتی استونزیفر، عضو هیئت مدیره آن، مدیرعامل موقت این پست است – مسیرهای دوچرخه محافظت شده، پیاده روهای وسیع تر و مسیرهای اتوبوس را گسترش داده است. بیش از دوازده رستوران جدید قرار است در تابستان امسال افتتاح شوند و یک ایستگاه Amtrak و کاندوهای جدید در راه است.

اما این تنها چیزی نیست که افزایش یافته است: اجاره خانه یک خوابه او تقریباً 126 دلار افزایش یافته است – بیش از دو برابر بیشتر افزایش هایی که او قبل از همه گیری دیده بود.

دانلوپ، که به رهبری یک انجمن مدنی برای ساکنان محله کمک می‌کند، گفت: «آن‌ها اینجا هستند، و دارند کاری را که انجام می‌دهند، انجام می‌دهند. “من نگرانی هایی داشتم و داشتم… [but] من به نحوه نمایش شرکت در جامعه ما نگاه می کنم.”

بیش از چهار سال پس از اینکه آمازون اعلام کرد یک پردیس عظیم جدید در ویرجینیای شمالی راه‌اندازی می‌کند، تغییر چهره در این منطقه باعث شد همسایگان جدید غول فناوری پیش‌بینی‌های متفاوتی درباره اتفاقات بعدی داشته باشند.

مقامات منتخب محلی و بسیاری از رهبران مدنی عمدتاً از این شرکت استقبال کرده و از کمک‌های مالی آن به سازمان‌های غیرانتفاعی منطقه و تلاش‌های میلیارد دلاری برای حفظ و ایجاد مسکن مقرون‌به‌صرفه استقبال کرده‌اند.

کریستین دورسی (D) رئیس هیئت مدیره شهرستان آرلینگتون گفت: “آنها واقعاً از انتظارات من فراتر رفته اند، که در وهله اول بسیار آرزومند بود.” آنها از تلاش برای شریک شدن با ما استقبال کرده اند.»

مطالب پیشنهادی  تله هاوس: فضایی که در تاسیسات استاتن آیلند با نیروی NY + NJ موجود است

با این حال، برخی از فعالان محلی هشدار می‌دهند که آمازون هزاران کارگر با حقوق بالا را به منطقه‌ای می‌آورد که در حال حاضر با هزینه‌های بالای مسکن دست و پنجه نرم می‌کند و ساختمان‌های اداری را در بحبوحه چرخش شدید به کار از راه دور اضافه کرده است – همه اینها در حد 750 میلیون دلار یارانه مالیات‌دهندگان است. از ویرجینیا

دنی سنجاس، از گروه فعال برای ما، نه آمازون، گفت: «اعضای جامعه ما آمازون را مضر می شناسند. این به اصالت‌گرایی و جابه‌جایی دامن می‌زند.»

هالی سالیوان، معاون توسعه اقتصادی آمازون در سرتاسر جهان، در بیانیه‌ای گفت که این شرکت تلاش کرده است تا همسایگان جدید خود را در حین ساختن پردیس، که می‌تواند 14000 نفر از 25000 کارمند جدیدی را که قصد دارد در آرلینگتون استخدام کند، در اولویت قرار دهد.

او گفت: “ما متعهد شدیم که یک شریک تجاری و اجتماعی قابل اعتماد در منطقه باشیم و کار ما برای تبدیل شدن به بخشی از بافت این جامعه، روزانه این تعهد را منعکس می کند.” “جامعه در خط مقدم هر تصمیمی بوده است.”

با این حال، این دگرگونی در نهایت چگونه ممکن است به نظر برسد، یک سوال باز باقی می ماند.

دانیل ویر، یک کارمند فدرال 41 ساله، اوایل این ماه یک روز را گذراند تا کودک 4 ساله خود را برای بازی در پارک جدیدی که پشت دفاتر جدید آمازون قرار دارد، برد. او گفت، قبل از اینکه شرکت وارد شود، این یک انبار متروکه بود.

ویر گفت: شگفت انگیز بود. این یک پارک شگفت انگیز است که امروز ساخته نمی شود، اما برای سرمایه گذاری آمازون ساخته می شود.

به عنوان یک کمیسر برنامه ریزی آرلینگتون، ویر به رهبری فرآیند برای مذاکره با شرکت در مورد برنامه های آن برای افتتاح رسمی سایت در هفته آینده کمک کرد – از جمله دو ساختمان اداری 22 طبقه و پارک عمومی 2.5 هکتاری.

با تبدیل این منطقه به نوعی زمین بازی شهری که ممکن است مهندسان نرم‌افزار جوان و شهری را جذب کند، این شرکت طرح‌هایی را اجرا کرده است که بیش از ده‌ها گزینه جدید خرده‌فروشی در سطح خیابان را به محوطه دانشگاه اضافه می‌کند، از استودیو دوچرخه‌سواری گرفته تا مهدکودک سگ. تاسیسات و یک تاکوریا.

اما ویر تاکید کرد که ورود این شرکت به تنهایی به تغییر اهرم در مجموعه ای از پروژه های فهرست آرزوها برای محله کمک کرده است – از ورودی دوم به ایستگاه مترو Crystal City تا یک پل عابر پیاده که روی بزرگراه تا فرودگاه ملی ریگان امتداد دارد.

او افزود: بسیاری از پروژه هایی که “چیزهایی هستند که برای مدت طولانی برنامه ریزی شده اند، اگر لزوما تامین مالی نشده باشند.” “اینها به تنهایی مهم هستند، آمازون یا بدون آمازون.”

مطالب پیشنهادی  شرکت Vistaprint چگونه مادر و مادر Cimpress از Cloud برای خرید فناوری اطلاعات استفاده می کنند

شاید مهم‌تر از همه، ویرجینیا تک در حال ساخت یک پردیس تحصیلات تکمیلی 1 میلیارد دلاری در محله پوتوماک یارد اسکندریه است که به منظور آموزش دانشجویانی است که ممکن است سپس به مشاغل مهندسی نرم‌افزار در آمازون یا سایر شرکت‌های فناوری بروند. Raytheon و Boeing سال گذشته اعلام کردند که مقر مربوطه خود را نیز به آرلینگتون منتقل خواهند کرد.

همه از این تغییرات ابراز هیجان نکرده اند. ساکنان قدیمی مخالف توسعه سریع نگران هستند که هجوم مهندسین نرم افزار آینده باعث فشار بیشتر محله های حومه شهر آنها شود. برخی دیگر نگران هستند که تصمیم شرکت برای توقف ساخت و ساز بیشتر در آرلینگتون می تواند تحولات جاری را کند کند.

(در حالی که مدیران آمازون اخیراً به واشنگتن بیزنس ژورنال گفته اند که این شرکت قصد دارد در سال آینده پیشرفت کند، سخنگوی شرکت راشل لایتی گفت که تاریخ رسمی تعیین نشده است.)

پیتر روسلوت، رئیس گروه با رشد آهسته آرلینگتونی ها برای آینده پایدار ما، گفت که دگرگونی سریع این محله برای هزاران نفر از مردمی که وارد این شهرستان خواهد شد، که در حال حاضر در تلاش است تا با هجوم جمعیت های جدید همراه شود، نبوده است. ساکنان.

و توقف ساخت‌وساز می‌تواند تلاش‌ها برای رسیدگی به نرخ بی‌سابقه دفاتر منطقه را کند کند، که احتمالاً بر جریان اصلی درآمد مالیاتی شهرستان تأثیر می‌گذارد.

او گفت که آمازون “یک گوریل 900 پوندی عظیم است که بر تصمیمات مربوط به انواع چیزها در آرلینگتون تأثیر می گذارد.” این به قیمت جابجایی زیرساخت‌های دیگر ضروری است.»

با این حال، پیش از افتتاحیه رسمی روز پنجشنبه، لیبی گاروی (D) نایب رئیس هیئت مدیره شهرستان آرلینگتون ماه گذشته به رادیو عمومی محلی رفت تا از شرکت تمجید کند. او گفت: «دفتر مرکزی آمازون کاملاً برای آرلینگتون مناسب است. “این هنوز یک معامله بسیار خوب است.”

در حالی که ویرجینیا در مسیر ارائه نزدیک به 153 میلیون دلار یارانه مالیات دهندگان تا پاییز 2026 است، گاروی خاطرنشان کرد که شهرستان هنوز یک پنی به آمازون پرداخت نکرده است.

پس از تصویب قانونگذاران ورود شرکت در سال 2019، مدیران شرکت تاکید کردند که می توانند به طور پیوسته محله آرلینگتون خود را گسترش دهند و شکل دهند که قبلاً نمی توانستند.

در سیاتل، جایی که شرکت در دهه 2010 به سرعت رشد کرد، رونق فناوری متعاقب آن باعث افزایش اجاره بها و بی خانمانی شد. ساکنان و گروه‌های فعال در آرلینگتون و کوئینز – جایی که شرکت قبل از تغییر برنامه‌ها، توسعه مشابهی را برنامه‌ریزی کرد – ابراز نگرانی کردند که آمازون پیامدهای مشابهی را برای مناطق آنها به همراه خواهد داشت.

جی کارنی، معاون ارشد آمازون در مصاحبه ای در سال 2019 با The Post گفت: “در ویرجینیا، ما تجربه مشابهی را نداریم… زیرا می دانیم به کجا می رویم.” امیدواریم در رشد پیش‌بینی‌شده‌مان از ثبات و اطمینانی برخوردار باشیم که بتوانیم به روشی برنامه‌ریزی کنیم که در گذشته نمی‌توانستیم انجام دهیم.»

مطالب پیشنهادی  انتشار جهانی از ساختمان ها، ساخت و ساز به سطوح رکورد صعود می کند | دانش مرکز داده

رهبرانی مانند دورسی و ویر به طور جداگانه خاطرنشان کردند که این شرکت همچنین یک تلاش داوطلبانه میلیارد دلاری برای تأمین بودجه توسعه مسکن مقرون به صرفه در سراسر منطقه به کار گرفته است – از جمله وام 160 میلیون دلاری برای حفظ اجاره بهای پایین در بزرگترین مجتمع‌های مسکونی با نرخ بازار در آرلینگتون.

ویر گفت: «چک‌ها قبلاً قطع شده‌اند و صدها میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده است، و این اعتماد نهادی زیادی را به آمازون به عنوان یک شرکت ایجاد کرده است.»

با این حال، انگریس موران، یکی از سازمان‌دهنده‌های گروه فعال اجتماعی Tenants & Workers United، گفت که امیدوار است ببیند این شرکت کارهای بیشتری انجام می‌دهد – به‌ویژه برای محافظت از اجاره‌کنندگان کم‌درآمد مانند کسانی که با آنها در اسکندریه نزدیک کار می‌کند.

سازمان او علیه معامله این شرکت با شهرستان آرلینگتون لابی کرده بود و در یک جلسه پر سر و صدا در مارس 2019 شهادت داد که در آن معترضان فریاد می زدند: “شرمنده!” با این وجود، هیئت مدیره به اتفاق آرا به تصویب این قرارداد رأی داد، البته نه قبل از اینکه آمازون را تحت فشار قرار دهد تا با برخی از حمایت های کارگری موافقت کند.

از آن زمان، گروه موران تلاش کرده است تا رهبران تلاش‌های مسکن مقرون‌به‌صرفه شرکت را به سمت حمایت از فقیرترین افراد در منطقه DC سوق دهد. او گفت، اما سیاستمداران چشم به چشم ندیده اند.

او گفت: “برای مقامات محلی، “اوه، خوب، آنجاست و آنها در حال انجام کاری هستند.” “در حالی که برای ما، آنها به اندازه کافی کار نمی کنند.”

دانلوپ، ساکن شهر کریستال، گفت که در حال حاضر او در نهایت نسبت به ورود آمازون “محتاطانه خوشبین” است، حتی اگر بسیاری از مشهودترین عواقب هنوز سالها طول بکشد تا مشخص شود. در حالی که این شرکت بیش از 8000 کارمند را در آرلینگتون استخدام کرده است، در نهایت قصد دارد تا 25000 کارمند در پردیس جدید داشته باشد.

او گفت که در حال حاضر قصد دارد از یک بازار کشاورزان جدید بازدید کند، بازاری که روز شنبه در جلوی درب ورودی او شروع می شود و بین رستوران های مختلف جدید پرش می کند تا مورد علاقه خود را انتخاب کند.

اما، او گفت، امیدوار است اجاره خانه‌اش به اندازه‌ای پایین بماند که بتواند به کارش ادامه دهد.

تئو آرموس، واشنگتن پست

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور