با استفاده از Node.js و Cassandra یک ردیاب قیمت Crypto بسازید

تصویر
عکس پروفایل Kovid Rathee Hacker Noon

@کویدراتهکوید راثی

من راه حل های مهندسی داده ، زیرساخت و سیستم عامل ایجاد می کنم. من عاشق نوشتن چیزهای جالب در فن آوری هستم.

از آنجایی که انفجار بزرگ در چشم انداز فناوری داده یک دهه و نیم پیش اتفاق افتاد ، باعث بوجود آمدن فناوری هایی مانند Hadoop شد که به چهار V ‘پاسخ می دهند. – حجم ، تنوع ، سرعت و صحت در استفاده از پایگاه داده با قابلیت های تخصصی برای تأمین انواع مختلف داده ها و الگوهای استفاده ، افزایش چشمگیری داشته است. اکنون می توانید شرکت هایی را مشاهده کنید که از پایگاه داده های گرافیکی ، پایگاه داده های سری زمانی ، پایگاه داده اسناد و سایر خدمات برای مشتری های مختلف و بارهای داخلی استفاده می کنند.

Apache Cassandra ™ یک پایگاه داده با ستون گسترده و NoSQL است که وقتی برای بارهای کاری فقط ضمیمه ، فشرده و نوشتاری که داده ها را از حسگرهای اینترنت اشیا ، دستگاه های GPS ، گزارش تراکنش ، برنامه های کاربردی سری زمانی و موارد دیگر می گیرد استفاده می شود ، ایده آل است. بسیاری از این برنامه ها برای ایجاد گزارش و داشبورد باید با موتورهای تجسم همراه باشند. از آنجا که بیشتر کتابخانه های تجسم در JavaScript نوشته شده اند ، استفاده از Node.js برای تعامل با پایگاه داده و موتور تجسم ایده خوبی است.

در این آموزش ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از یک برنامه کوچک Node.js برای بدست آوردن داده های ارز رمزنگاری شده از یک API استفاده کنید و آن را به طور مداوم در کاساندرا برای پایین دست مصرف کنید …