با استفاده از Aloha DeFi و پیروزی NFT از داده تلفن همراه خود استفاده نکنید

عکس پروفایل نویسنده

@CryptoAdventureCrypto Adventure

بهترین نقطه برای یک ماجراجویی جذاب برای همه رمزنگاری ها.

نوآوری های فناوری امروزه به تغییرات متعددی در جهان منجر شده است و ما هنوز شاهد تحولات شگفت انگیزتری نیستیم. در حال حاضر ، بخش مالی به لطف معرفی بلاکچین و ارزهای رمزپایه در سطح دیگری قرار دارد.

رشد و پذیرش هر دو جهش قطعی داشته و منجر به گسترش ایده ها و راه حل هایی می شود که می توانند از هر دو مفهوم حاصل شوند. در این میان ، مالیات غیرمتمرکز یافتن پیوندی کامل بین امور مالی سنتی و دارایی های دیجیتال است.

DeFi به سرعت در حال رشد است و هر روز با طغیان سیستم عامل ها ، توسعه دهندگان باید بیرون از چارچوب فکر کنند تا تجربه جدیدی به کاربران ارائه دهند. به نوبه خود ، چندین پروژه به دلیل تفکر آینده نگرانه مورد توجه سرمایه گذاران قرار می گیرند.

Aloha DeFi یکی از این سیستم عامل ها است که رویکرد متفاوتی در مورد چگونگی استفاده کاربران از سیستم عامل آن دارد. این مقاله به شما کمک می کند تا بفهمید Aloha چیست و چگونه می توانید بستر DeFi آنها را به حداکثر برسانید.

درک Aloha DeFi

Aloha DeFi یک پلت فرم منحصر به فرد است که به کاربران امکان می دهد از طریق توزیع نظیر به نظیر از داده های تلفن همراه استفاده نشده کسب درآمد کنند. این اولین dApp است که این خدمات را ارائه می دهد ، و به کاربران راهی برای دسترسی به نقاط اتصال WiFi از داده های تلفن همراه می دهد …