باید روش بهتری برای ساختن AWS وجود داشته باشد

عکس پروفایل نویسنده

@ایزالوتسکیایگور زالوتسکی

بنیانگذار Digger ، سابق CTO Tictrac ، سابق Palantir قهوه و اسنوبورد را دوست دارد

بنابراین AWS به استارت آپ ها 100 هزار دلار اعتبار رایگان می دهد. گوگل و لاجورد برنامه های مشابهی برای استارت آپ ها دارند. پس چرا هر CTO راه اندازی از Big Cloud شروع نمی شود؟

هزینه واقعی برای رفتن با AWS پیچیدگی آن است. در شروع کار مرحله اولیه به سختی چیزی مهمتر از حرکت سریع وجود دارد ، اما این دقیقاً همان جایی است که AWS بنیانگذاران راه اندازی را شکست می دهد. راه اندازی و مدیریت آن سخت است ، که برخلاف سریع است.

به همین دلیل ابزارهای ساده تری مانند Firebase و Vercel بسیار محبوب هستند. سرعت آزمایش بی نظیر است. با چند کلیک می توانید با یک محصول جدید به زندگی ادامه دهید. اما در این صورت شما بزرگتر از یک آزمایش کوچک از این ابزارها استفاده نخواهید کرد. این کار خیلی سریع گران می شود و گردش کار برای تیم ها به اندازه کافی پشتیبانی نمی شود (شاید به این دلیل است که تیم های زیادی مایل به پرداخت هزینه های خیلی زود نیستند).

بنابراین بنیانگذاران استارتاپ مجبورند انتخاب کنند که گلوله را با AWS گاز بگیرند ، یا اینکه سریع حرکت کنند و برای ابزارهایی مانند Firebase حق بیمه بپردازند – به هر حال بعداً مجبور به بازسازی از ابتدا می شوند. آیا این مسخره نیست؟

باید راه بهتری وجود داشته باشد

ما در Digger معتقدیم که قبل از اینکه برنامه شما روشن باشد روشن است که باید گروه های امنیتی ، کنترل دسترسی و شبکه را مشخص کنید …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه برای ممیزی SAP بعدی خود آماده شویم