بایت آموزشی: چگونه در 10 دقیقه توکن خود را در Obyte ایجاد کنید

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بخواهید توکن خود را بسازید، و همچنین چندین راه و پلتفرم برای انجام آن وجود دارد. با این حال، استفاده از همه آنها آسان نیست، چه رسد به اینکه هزینه های بالایی ندارند. این مورد در مورد Obyte نیست، جایی که شما می توانید به سرعت و ایمن توکن سفارشی خود را ایجاد کنید، از جمله پارامترهای خود و حداقل هزینه ها.

علاوه بر این، کل فرآیند می تواند حدود پنج دقیقه بدون کدنویسی طول بکشد. شما حتی نیازی به دانستن چیزهای زیادی در مورد ارزهای دیجیتال ندارید، فقط به یک نیاز دارید کیف پول Obyte در قالب یک برنامه سبک در دسترس برای موبایل و دسکتاپ. سپس، می توانید بدست آورید برخی از GBYTE ها، ارز اصلی شبکه، برای پرداخت حداقل کارمزد – حدود 0.00001 دلار در هر تراکنش و 0.045 دلار برای ایجاد توکن.

بنابراین، بدون هیچ نیاز دیگری، می توانیم شروع کنیم!

روش شماره 1: چت بات کیف پول

پس از دانلود کیف پول Obyte، به یاد داشته باشید که نسخه پشتیبان خود را یادداشت کرده و آن را با رمز عبور ایمن کنید. پس از اتمام، باید به بخش چت بروید، جایی که فروشگاه ربات را پیدا خواهید کرد. لیست را تا زمانی که چت ربات Obyte Asset Manager را پیدا کنید، آن را به مخاطبین خود اضافه کنید و دستورالعمل های آن را دنبال کنید، کاوش کنید.. باید تعداد توکن هایی را که می خواهید ضرب کنید انتخاب کنید و 0.005 گیگابایت از همان کیف پول بپردازید. و بس، هیچ قدم یا هزینه ای دیگر!

نقطه ضعف این گزینه …

Source link