بایت آموزشی: تحلیل بنیادی و فنی بازارهای رمزنگاری

بازارها و قیمت ها فقط نوک کوه یخ در ارزهای دیجیتال هستند و دلیل اصلی وجود آنها نیستند. با این حال، آنها می توانند برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که به هر دلیلی به رفاه سکه مورد علاقه خود علاقه دارند نیز مهم باشند. به همین دلیل است که آنها هر روز توسط بسیاری از افراد به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و دو روش اصلی برای انجام آن وجود دارد: تحلیل های بنیادی و فنی.

توجه به این نکته مهم است که هیچ یک از این تکنیک ها راهی برای دانستن مطمئن در مورد آینده نیست، حتی اگر پیش بینی قیمت در میان بسیاری از معامله گران رایج باشد.. آنها به سختی برای درک زمان حال کار می کنند، اغلب بر اساس رفتار گذشته دارایی در حال تجزیه و تحلیل، اما روشی ضد گلوله برای حرکت در بازارهای پیچیده و پرنوسان ارزهای دیجیتال نیستند – فقط به این دلیل که این روش ضد گلوله در بازار وجود ندارد. همه.

با در نظر گرفتن آن، ما هنوز هم می توانیم استفاده کنیم تحلیل های بنیادی و فنی برای درک نحوه عملکرد بازارهای رمزنگاری و حرکت بالقوه قیمت آنها در آینده. بیایید بیشتر آن را ببینیم.

تحلیل بنیادی چیست؟

این مجموعه‌ای از روش‌ها است که به کاربران و سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد، کم و بیش، ارزش ذاتی یک سکه خاص را تعیین کنند. ارزش ذاتی خود یک مفهوم ذهنی است، اما می توان گفت که به ارزش واقعی درک شده یک دارایی بر اساس آن اشاره دارد.

Source link