باز کردن پتانسیل پنهان: 5 تمرین برای رسیدن به اوج عملکرد

همه ما پتانسیل فوق العاده ای داریم که منتظر رها شدن هستیم. برخی از افراد از پتانسیل خود برای دستیابی به شاهکارهای شگفت انگیز استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر هرگز متوجه نمی شوند که چه توانایی هایی دارند زیرا اجازه می دهند باورهای خود محدود کننده مانع رشد آنها شود.

وقتی استعداد را تنها معیار موفقیت در نظر می گیرید و اعتبار کافی برای تلاش، نگرش و تمرین قائل نیستید، دیواری مصنوعی در ذهن خود می سازید که دید شما را محدود می کند و باعث می شود باور کنید آنچه را که لازم است ندارید. به طرف دیگر برسد

این توانایی طبیعی شما نیست، بلکه نگرش شما به یادگیری است که تعیین می کند در نهایت به کجا خواهید رسید. استعداد می تواند به شما مسیری را بدهد که باید بروید، اما نمی تواند شما را در مسیر نگه دارد. برای دستیابی به چیزهای بزرگتر، باید دیوارها را بشکنید، مهارت های مناسب بسازید و درهای جدیدی را برای رسیدن به طرف مقابل باز کنید.

شما نمی توانید بگویید که مردم از کجا شروع می کنند، فرود می آیند. با فرصت و انگیزه مناسب برای یادگیری، هر کسی می‌تواند مهارت‌هایی را برای دستیابی به چیزهای بزرگ‌تر ایجاد کند. پتانسیل به این بستگی ندارد که از کجا شروع می کنید، بلکه به این بستگی دارد که چقدر مسافت می کنید. ما باید کمتر روی نقاط شروع و بیشتر روی مسافت طی شده تمرکز کنیم.

– آدام گرانت

با تکنیک‌ها، انگیزه و استراتژی مناسب، می‌توانید مسیری خارق‌العاده برای موفقیت بسازید و به چیزهای بزرگ‌تری از آنچه که تا به حال فکر می‌کردید، برسید…

Source link