باز کردن قفل آینده نقدینگی بیت کوین: پورتال چشم انداز بیت کوین و شبکه آزمایشی آینده ما

توسط دکتر چاندرا دوگیرالا، مدیر عامل شبکه تایدز و مشارکت کننده اصلی در پورتال بیت کوین

به‌عنوان مدافع مادام‌العمر برای خودمختاری مالی و پتانسیل تحول‌آفرین بیت‌کوین، من همیشه با یک دیدگاه منحصربه‌فرد هدایت می‌شوم: باز کردن پتانسیل واقعی نقدینگی بیت‌کوین به شیوه‌ای که هم امن و هم غیرمتمرکز باشد. این ماموریت چراغ راهنما در پشت پورتال به بیت کوین بوده است، یک پلتفرم پیشگامانه که تیم ما در پورتال خستگی ناپذیر آن را توسعه داده است.

امروز، خوشحالم که جزئیات راه‌اندازی شبکه آزمایشی با انگیزه آتی را با شما به اشتراک بگذارم، نقطه عطفی در سفر ما به سوی انقلابی کردن امور مالی غیرمتمرکز زنجیره‌ای کمتر حضانت (DeFi).

ماموریت ما: نقدینگی بیت کوین بی اعتماد

پورتال بیت کوین از یک باور عمیق به قدرت کمینه سازی اعتماد متولد شد. سیستم‌های مالی سنتی، و حتی بسیاری از راه‌حل‌های فعلی DeFi، اغلب به واسطه‌ها و متولیان متکی هستند که ریسک‌ها و ناکارآمدی‌ها را معرفی می‌کنند. ما می توانیم دوره بین 2010-2019 را به عنوان عصر متولیان متمرکز (CEX) در نظر بگیریم.

2019 تا 2024 عصر متولیان زنجیره ای (Bridges، Vaults، Multisigs و Wrapped مشتقات) بود. ماموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم که سال 2024 و بعد از آن، آغاز عصر معاملات زنجیره ای متقابل Custody-Less است.

این دید…

Source link