بازی های Hyper-Casual: روندها و نحوه دستیابی به مقیاس

عکس پروفایل ظهر استوارت راجرز هکر

@وجود دارداستوارت راجرز

روزنامه نگار ، سخنران ، بنیانگذار ، نوازنده ، عکاس و عشایر دیجیتال.

بازی های فوق العاده معمولی از زمان افزایش (و سقوط) شهاب سنگی Flappy Bird در سال 2014 مورد توجه صنعت بازی های موبایل قرار گرفته است.

در سال 2018 ، کل بازار بازی های موبایل 50 میلیارد دلار بود که 10 میلیارد دلار آن از طریق تبلیغات درون بازی و بقیه از طریق خرید درون برنامه ای بود. در همان سال ، AppAnnie گزارش داد که بازی های بیش از حد گاه به گاه 53.4٪ از 30 بازی برتر نصب شده در ایالات متحده و بیش از 27٪ در ژاپن و کره را تشکیل می دهند.

سریع به سال 2020 منتقل می شود و بازی های فوق العاده گاه به گاه با توجه به داده های SensorTower ، بیشترین بارگیری در سبک بازی های موبایل در سراسر جهان است که 31٪ از کل نصب ها را تشکیل می دهد.

درآمد این ژانر به اندازه دیگران نیست (با بازی های RPG سهم شیر). هنوز هم ، تحلیلگران مختلف ارزش 3 میلیارد دلار را تخمین می زنند و با چرخه های توسعه سریع ، ژانر مطلوبی است و برای توسعه دهندگان و ناشران سودآور است.

اما رقابت زیاد است و همه گیری جهانی باعث افزایش آن شده است. افراد بیشتری برای گذر زمان بازی های پرتاب بازی می کنند و توسعه دهندگان بیشتری عناوین بیش از حد گاه به گاه ایجاد می کنند.

من با ایوان فدیانین ، مدیر عامل و بنیانگذار Ducky – یک ناشر بازی فوق العاده گاه به گاه با بیش از 40 میلیون بارگیری – در مورد …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  Kali Linux vs Parrot Security OS: سیستم عامل تست نفوذ به طور خلاصه