بازی‌های افسانه‌ای برای توسعه بازی پنگوئن‌های پودگی به سبک AAA برای جامعه بازی

بررسی ادغام بلاک چین در بازی های موبایل AAA

Pudgy Penguins که به خاطر مجموعه محبوب NFT خود شناخته می شود، با Mythical Games همکاری کرده است تا یک بازی موبایل AAA جدید بسازد. این مشارکت که در Consensus 2024 اعلام شد، شخصیت‌های دوست داشتنی Pudgy Penguins را با تجربه بازی با کیفیتی که Mythical Games به آن شهرت دارد، ترکیب می‌کند، مانند عناوین موفق NFL Rivals و Blankos Block Party.

این بازی که قرار است در سال 2025 روی پلتفرم اسطوره ای عرضه شود، نوید ارائه تجربه ای همهجانبه با استفاده از افسانه های عجیب و غریب و طنز پنگوئن های پودگی را می دهد. هدف آن ترکیب کردن سرگرمی، قابلیت پخش و دسترسی است و هم طرفداران موجود و هم بازیکنان جدید را هدف قرار می دهد. با تجربه گسترده Mythical Games در توسعه بازی‌های جذاب مبتنی بر بلاک چین، این پروژه برای افزایش جذابیت فناوری‌های وب 3 برای مخاطبان اصلی قرار گرفته است.

این مشارکت، تقاطعی را نشان می‌دهد که در آن فناوری به شیوه‌ای جدید با سرگرمی‌های مصرف‌کننده روبرو می‌شود، اما چالش‌های مهمی را نیز به همراه دارد. چالش اصلی این خواهد بود که اطمینان حاصل شود که عناصر بلاک چین بر جنبه‌های اساسی آنچه بازی‌ها را لذت‌بخش می‌کند، یعنی داستان، گرافیک و تعامل کاربر، تحت الشعاع قرار نمی‌دهد. خطر این است که این فناوری می تواند به یک حقه تبدیل شود تا بخشی جدایی ناپذیر از …

Source link